Önceki yaşamınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Önceki yaşamınız
Reenkarnasyona inamiyoruz amaaa geyik icin bakabilirsiniz. dogum tarihinizi yazin onceki yasamda ne oldugunuzu hangi tarihlerde yasadginizi ogrenin.

Tepkiler: 'Enver', Cezzbedici3 ve brook_218

rahip,arıcı,silahşör

Tepkiler: Tuba.Erva
Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Güney Latin Amerika ülkesi yakınlarında bir yerlerde 000 Yılı içerisinde doğdunuz. Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

kadınmışım ilginç

.eRCaN.

Üye

Konu Sahibi
banada tokyo cıktı.dd aslında hıcte yabancı deılm şaşırmadım.dd

Tepkiler: backspace11 ve minoo

pelın_

Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Orta-Kuzey ABD ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1175 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Daima çirkini güzele, griyi açık tonlara dönüştüren sanatçı kişilik. Her durumda yaratıcı kendinizi ifade etme fırsatı bulursunuz.

Bu enkarnasyonunuzun (Yeniden doğuşunuzun) nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

----------Eklendi @ 22:34:20 ---------- Yazıldı @ 22:27:44 ----------

nazı gıbı bışıymısım benya

Uruloki

Üye
garip nedense çoğunlukta orta asya çıkıyor

Konu Sahibi
bana tokyo cıktı .dd

'Davut

Üye
Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz: Doğal bir psikoloji yeteneği. Fırsatları kullanmayı biliyorsunuz.

Her hangi bir durumda soğukkanlı ve sakinsiniz.

Dahada Aynıyım İyi mi....

EroL

Emekli Yönetici
ben mütayitmişim ama kadın mütayit

'Şeref'

Emekli Yönetici

kadın bi tayfa veya ayakkabıcıymışım yav

'Patron

Üye
Şairmişim
Ben Önceki hayatımda da reenkarnasyona inanmazdım yavv..

Konu Sahibi
matematık ögretmenlgı cıktı benımde.d cok ıstyodum bı ara şaşırmadım

Teşhis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Macaristan ülkesi yakınlarında bir yerlerde 775 Yılı içerisinde doğdunuz.
Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..
Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.
Bu enkarnasyonunuzun (Yeniden doğuşunuzun) nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

Ben dinozor arkeoloğu olmayı yada bizzat dinozor olmayı bekliyordum
ama uzayada büyük ilgim vardır

join_23

Üye

kadın ne demek uleeeyyn

bu reankarnasyon deyince de hep Cem Yılmaz geliyo aklıma..

'Lorelai

Üye
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Güney Afrika ülkesi yakınlarında bir yerlerde 725 Yılı içerisinde doğdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.
Bu kadar atılmaz

COBRAMAX

Üye
tuba biz eski yasantimizda iki dusmandik kesin

ChavRash

Emekli Yönetici

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...