Onaylanan konular

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Onaylanan konular
Açtığım konular onaylandığında neden son konular bölümünde çıkmıyor bu konuda bir açıklama yaparmısınız :hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Konular onaylandığı tarihi değil, açıldıkları tarihi alıyorlar. Bazen onayda 1 gün bekleyen konular olabiliyor bu yüzden moderatörlerimizin onayladıkları konulara teşekkürler yazması, son onaylanan konunun üste çıkmasını sağlamak için.

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Mesela şuan onayda konularım bekliyor ilgili mod ne zaman onaylarsa o zaman mı son konularda çıkıp konu sayıma eklenecek:hmmm

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Evet o zaman konu hanene eklenecek ve listelerde görünecek. Onaylanana kadar geçen süre zarfında başka konular da açıldığı için senin konun geri sayfalara düşmüş olacak haliyle.

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Peki Erol abi anladım teşekkürler iyi forumlar.

KayraBey

KayraBey

Üye
Onay da konu kalmamistir.

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Abi pm attım ama buradan da söyleyeyim konu sayım olduğu gibi duruyor konularım onaylanmadan önce 2020 idi onaylandı yine 2020 bi sorun mu var acaba :hmmm

Buğra

Buğra

Admin
Abi pm attım ama buradan da söyleyeyim konu sayım olduğu gibi duruyor konularım onaylanmadan önce 2020 idi onaylandı yine 2020 bi sorun mu var acaba :hmmm

yarın sabah kontrol edin düzelecektir :) gece güncelleniyor herhalde eskiden banada öyle oluyordu

• Beğen
Tepkiler: Dede ve x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır abim zaman verelim haklısın :D