Ön Eklentiler'de Bazı Konuların Gozükmeme Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ön Eklentiler'de Bazı Konuların Gozükmeme Sorunu
Merhaba, Forum Anasayfasindaki haber kaynağında, en son açılan konulardan bazıları görünmüyor. Örneğin; GSM Operatörleri Bölümünde yeni konu açıldığında, Son Konularda görünmüyor.
@Ozan ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Ozan

Ozan

Admin
GSM Operatörleri sekmesi ayrı, gsm deki tüm yenilikleri "Son İlanlar" linkinin yanındaki menü ikonuna basarsan GSM baslıgını seçerek görebilirsin. Masaüstü görünümde hepsi açılmış şekilde geliyor.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
GSM Operatörleri sekmesi ayrı, gsm deki tüm yenilikleri "Son İlanlar" linkinin yanındaki menü ikonuna basarsan GSM baslıgını seçerek görebilirsin. Masaüstü görünümde hepsi açılmış şekilde geliyor.
İlginiz için teşekkürler. GSM Operatörlerinde Konu açıldığında, Son Konular da ve son cevaplarda, gözükse daha iyi olur bana sorarsanız. Sonuçta Kategori Konu Dışı değil.

Son düzenleme:
Ozan

Ozan

Admin
GSM e ayrı bir sekme oluşturarak daha odaklanılabilecek bir şekilde son gsm operatörleri konusu başlığında gösteriyoruz dediğim gibi ancak son konular genel sekmesinde de yine gsm e açılan konuların gösterimini sağladım, teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
GSM e ayrı bir sekme oluşturarak daha odaklanılabilecek bir şekilde son gsm operatörleri konusu başlığında gösteriyoruz dediğim gibi ancak son konular genel sekmesinde de yine gsm e açılan konuların gösterimini sağladım, teşekkürler
Ben Teşekkür ederim. Güzel vaktinizi ayırdığınız ve ilgilendiğiniz için.

Üst Alt