OMNIA2/Android Eclair 2.1 Beta2+3d2d drivers

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elsympaty

Üye
    Konu Sahibi
OMNIA2/Android Eclair 2.1 Beta2+3d2d drivers

2d3d driverler:

kurulum:
1-önceki anroidden kalan sd karttaki ext partitionu EASEUS Partition Master(bedava) la silin ve fat 32 olarak primary seklinde formatlayın.(sadece bu format görünecek başka part olmayacak)
2-sd kartı telefona takıp samsung settingsten tekrar formatlayın
3-ilk linktekini indirip rardan çıkarın ve çıkanların hepsini my storage konumuna atın
4-2. linkteki dosyayı "o2b2update.tar.gz"olarak yeniden adlandırıp onuda my storageye atın(bilgisayarda gz görünmeyebilir telefona atınca gz uzantısı görünüyorsa tamamdır)
5-telefondan dosya gezgini ile my storagede "o2Beta" bulup açın,içindeki haret exe yi tıklayıp run deyin ve bekleyin.reset atacaktır bir süre sonra
6-resetten sonra bu sefer my storagedeki (kök klasordeki) diğer haret exe yi tıklatıp run deyin ve android yazısı gelene kadar bekleyin

NOT:ilk kez yükleyenler 1. adımı atlayabilir,sorun olursa veya androidi baştan yüklemek isteyenler 1 den 6 ya kadar tüm adımları baştan yapsınlar yoksa android yazısı çıkmadan telefon kendini resetliyor
geliştiricisi almar ve ekibi henüz beta olduğunu hatırlatıyorlar!telefon görüşmesi esnasında 30 saniye sonra görüşmenin kesildiğini,ama bu sorunun şimdilik marketten veya herhangi bir yerden edinebileceğiniz call light apk. ile aşıldığını söylemişler

güncellemeleri takip edebileceğiniz link:

EASEUS Partition Master(bedava) : KULLANIMI:
sd kartı bir kart okuyucu veya samsung settins usb bağlantısı mass storage den storage kart ı secerek bilgisayara tanıtın.
1-EASEUS Partition Master ı açın,sd kartınız listede en alttadır muhtemelen.ext partition yoksa;sd kartın üzerine gelip sağ tıklayıp delete yi sonra tekrar sağ tıklayıp create yi seçip ,açılan pencereden primary ve fat 32 yi tıklayıp ok deyin sonra sol üstten apply a tıklayıp formatlanmasını bekleyin.
2-eğer ext partition varsa üzerine sağ tıklayıp delete deyin sonra diğer kısma sağ tıklayıp move-resize deyin ve açılan penceredeki celtvelden kenar çizgilerini genişletebildiğiniz kadar genişletin ok deyin ve sol üstten apply deyip formatlayın,sonra tekrar ilk adımı yapıp sd kartı hazırlayabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: receph

alptekin1

Üye
arakdaşlar yardım edebilirmisiniz ?

ben cd kartımı böldüm fakat daha sonra androidi yükleyemedim.. tekrar deneyim dedim cd kartı sildim bu sefer de cd kartı bölen program görmemeye başladı bunu nasıl çözerim bilginiz varsa teşekkür ederim.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Baskentliia

Baskentliia

Üye
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt