Omen Set By OmeN2581

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
Omen Set By OmeN2581
Omen Set By OmeN2581

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Tuba

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

TrBelle

TrBelle

Üye
tskürler

najanaja

najanaja

Üye
bunları sewdim çok güzeller alabiliriz dimi kardeş :) teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

bu paylaşılalı 1 ay olmuş yaw ben kaçırmışım bunu :) tarihi yeni gördüm :)

yutkun

yutkun

Üye
eline saglık teşekkürler

najanaja

najanaja

Üye
ama böle olmaz sil gözyaşlarını bakem :) sen bana bakma ben bi çok konuyu görmüyom sonuçta çoğu şeyin aynısını bende bulduğumdan maxicepten pek bişey indirmez olduk artık fazla paylaşmasamda takip ediyorum hala yabancı siteleri :)önce oralara sonra buraya baktığım için ordan almış bulunuyom çoğu uygulamayı :) o yüzden gaçırdıklarım oluyo arada :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
tempestshine

tempestshine

Üye
    Konu Sahibi
eline saglık teşekkürler

:rica:
ama böle olmaz sil gözyaşlarını bakem :) sen bana bakma ben bi çok konuyu görmüyom sonuçta çoğu şeyin aynısını bende bulduğumdan maxicepten pek bişey indirmez olduk artık fazla paylaşmasamda takip ediyorum hala yabancı siteleri :)önce oralara sonra buraya baktığım için ordan almış bulunuyom çoğu uygulamayı :) o yüzden gaçırdıklarım oluyo arada :)

evet.benimde bugün gaçırdıklarımı sen paylaşmışsın :D toggle widgetları falan hemde saat 11'de ben 2'de kalktım.Zaten çok geç kalmışım :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bende yeni gördüm temaların altında görmek biraz zor oluyor
paylaşım için :tşk:

najanaja

najanaja

Üye

:rica:

evet.benimde bugün gaçırdıklarımı sen paylaşmışsın :D toggle widgetları falan hemde saat 11'de ben 2'de kalktım.Zaten çok geç kalmışım :D

ben 11 de öğle yemeğine geliyom o zaman bakıyom bi :) napıyon sen sabaha kadar mı oturuyon :)

Metin MF

Metin MF

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...