oluşturulan yapılandırma ayarını uygulamalar üzerinde belirleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
oluşturulan yapılandırma ayarını uygulamalar üzerinde belirleme
lütfen yardım arkadaşlar yeni yapılandırma ayarı oluşturuyorum sonra ayarı etkinlestiryom web için etkin dio uygulamalarda bu ayar etkin olmuyo bunu nasıl bi uygulamaya göre uyarlarm bilen varsa yardım etsin lütfen :(

MrTech

MrTech

Üye
lütfen yardım arkadaşlar yeni yapılandırma ayarı oluşturuyorum sonra ayarı etkinlestiryom web için etkin dio uygulamalarda bu ayar etkin olmuyo bunu nasıl bi uygulamaya göre uyarlarm bilen varsa yardım etsin lütfen :(

kardes ayarlar ile uygulama ayarı uyusmuyodur.ayarları biraz daha kurcala.halledemezsen PM at.

- - - Eklendi - - -

kardes ayarlar ile uygulama ayarı uyusmuyodur.ayarları biraz daha kurcala.halledemezsen PM at.

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş buldum ya kişisel yapılandırma ayarlarından yeni oluşturuyoz erişim noktası olacak şekilde sonra erişim noktası ismini her hangi istediğimiz bise yapıyoz ayarı etkinlestrnce oluyo kendim çözdüm .D

MrTech

MrTech

Üye
Kardeş buldum ya kişisel yapılandırma ayarlarından yeni oluşturuyoz erişim noktası olacak şekilde sonra erişim noktası ismini her hangi istediğimiz bise yapıyoz ayarı etkinlestrnce oluyo kendim çözdüm .D

Helal Sana :D

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
sagol aqa işim bu benim bedava net bulmak için her şeyi bilmek gerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt