Ölüm listesindeki 88 kişiden 68'i Türkmüş


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye


[h=2]Almanya'yı sarsan neo-nazi terörüne ilişkin yeni bilgiler geliyor.[/h]
Son olarak örgüt evinde bulunan ölüm listesindeki 88 kişiden 68'inin Türk olduğu ortaya çıktı. Listede adı bulunan Faruk Şen, konuya ilişkin çarpıcı açıklamalar yaptı.


[h=4]88 KİŞİDEN 68'İ TÜRK[/h]Almanya'yı sarsan neo-nazi terörü gündemdeki yerini koruyor. Örgüt evinde bulunan ölüm listesindeki 88 kişiden 68'inin Türk olduğu ortaya çıktı.
Listede adı geçen Türk Alman Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Vakfı Genel Başkanı Faruk Şen, konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Faruk Şen, listede adının yer almasına şaşırmadığını belirtti, kendilerine ne bir koruma verildiğini ne de uyarıldıklarını söyledi.


[h=4]"Listeyi Alman derin devleti hazırladı"[/h]Alman yönetiminin listeyi resmen açıklaması gerektiğini söyleyen Şen, listenin Alman derin devletince hazırlandığını ve neo-nazilere verildiğini ileri sürdü.


[h=4]"İntihar etmediler, öldürüldüler"[/h]Faruk Şen, cinayetlerin ardındaki terör grubunun 2 üyesinin de intihar etmediğini, öldürüldüklerine inandığını söyledi.


[h=4]10 bin avroluk tazminat için de "sadaka" dedi[/h]Şen, Almanya'nın terör kurbanlarının yakınlarına vereceğini açıkladığı 10 bin avroluk tazminatı ise "sadaka" olarak niteledi ve tazminat en az 500'er bin avro olmalı diye konuştu.

KAYNAK: Ölüm listesindeki 88 kişiden 68'i Türkmüş en son haber
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt