Ölesiye Acı Çeke Çeke Sevdim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Ölesiye Acı Çeke Çeke Sevdim
Şu an nasıl yüreğim yanıyor bilemezsin...
Gökyüzümden binlerce yıldız kaydı.Nerdesin...Yanımda olan keşke sen olsaydın...
Zaten ayrılık benim dünyamı karartmışken seni her istediğimde görememek beni kahrediyor...
Sevda böyle aniden nerden geldiği belli olmayan bir kurşun mu,o kapkara soğukta yüzünü gökyüzüne çevirmeye çalışan bir kardelen mi yoksa seviyorum deyip, ömrümün sonuna kadar seveceğine söz verip sevgilisine ihanet eden hercai mi? Bence hiç biri değil !..
Sevda çaresizce gözündeki yaşlar ayaklarına dolanırken bile onu görüp sadece gülümseyebilmek ,o nu hep beklemek ,hep özlemek ve düşlerdede olsa hep onu sevmek hemde ölesiye acı çeke çeke....
Yangın yeri buralar artık. Ben yangının ortasına bilerek atlamış şimdi yüzüm gözüm siyahlar içinde gülmeye çalışan yorgun bir hikayeyim...Öyle hikaye dememe bakmayın anlatılacak bir tarafı yok bunun...
Sadece benim bildiğim bir hikaye de olsa sonu bile benim istediğim gibi bitemiyor...
Seni çok seviyorum....
Saatlerce günlerce yıllarca asırlarca seni seviyorum ...Hiç bitmemecesine seni seviyorum...Karanlıkta yolumu bulabilircesine ,susuzluktan ölürken bile seni içmemecesine, son nefesim sen bile olsan o nefesi içime çekercesine,sonu müebbet hapiste olsa o şuçu işlercesine yani hayatım pahasına seviyorum seni...
Ben bir yere kadar koşabilirim demiştin ya işte ben o sonu belli olmayan yola hiç yorulmamacasına koşar gibi seviyorum seni...
Sana senin yanındayken bile dokunamamanın sancısıyla,sen seviyorum derken ,ben ise aşktan ölürken bile seviyorum diyememecesine seviyorum seni...
Yazıkki ben de her imkansız ve sonu hazin olan bir aşk masalı içindeyim...
Bu masal benim ya sonum olmalı yada bir sonun başlangıcı olmalı ...Ya gitmeliyim ,ya kalmalıyım ama her iki durum da sen yüreğimin derinliklerinde ince bir sızı olarak kalacaksın...
Şimdi ben kapıyı çekip çıkıyorum...Senden gidiyorum ama ben sende hep kalacağım...
Hayantından çıkarırken,kararlar alırken,yüreğinden söküp atabilecek misin ?Sitem değil bu asla buna hakkım yok...Ama sen beni altüst ettin ,şimdisana söylemem gereken bütün sitemleri unuttum hep mutlu olman geçiyor aklımdan ...Neden mi?....
Sanırım ben yüzlerce bedduayı dilimin ucuna kadar getirip hiç birini sana söylememecesine seviyorum seni...
Sana hiç bir zaman söyleyemesem de ben seni aklımı kaybedercesine sevdim...
Ben seni yüreğime hançerler saplanırcasına sevdim...
Hem de senin benden ne istediğini bile bile sevdim....

Solamente

Üye
:worshippy: süperrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...