Öldüren şaç modası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Öldüren şaç modası
:wacko: Öldüren saç modası :wacko:

1970'lerde, saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş. Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyo, haftalarca da yıkamıyolarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta yıkamamış. E havasını atacak ya, banyoya kafasına bi torba geçirip giriyomuş.

Bi gün okulda sınav olurken kız aniden, şak diye bayılmış. Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtaramamışlar. Doktorlar ölüm nedenini anlamak için otopsi yaparken, kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç hafta da kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika'da, saçlarını öyle havaya doğru yapmak... :

cariye nerden buluyorsun boole ilginç şeyleri anlamıyorum ki???

DefectoR

Yenge, hoşgeldin ama fazla hızlı gitme, malum hız tehlikedir...

2 günde 111 msj D

bencede çok suratli gidiyor!!!bakalım nereye kadar ..bakarsınız general felan olur

Konu Sahibi
yok yawj saten anjak pazara kadtar geljem siteye ondan sona okul açılıo 1 monoton weee stres başlıjak!!! Beni çekseniz çekseniz pazara kadtar çekersiniz ondan sona kurtulursunuz!!!sabredın şurda 7 gün wag!!!

ana örümce k hiç sewmem :wacko:

valla rapci kardesimiz hızlı gidiyo ..

Pöff.Benim dersane var bugün sınava girdim.Sonuç....

yuubi

Üye
cariye sen bu hızla 1 haftaya kalmaz van'ı yakalarsın :artı:

Tayfuns

Üye
bu adamın bıze faydası dokunacak

puraq

Üye
yavv ne iğrenç bişimiş ayy düşünsene beynini örümcekler deliyor...

C@N

Üye
boghh iğrenc bi hikaye içerik olarak tabi teskler rapçi dwmını bekliyorum eline saglık )))

bu hikayeyi okuyunca aklıma geldi babilin hikayesi
babilin asma bahçeleri war bilirsiniz belki
hükümdar bu asma bahçelerinde gezerken çiçeklerden birini koklar
ve burnunda içeri böcek girer beyne yerleşir ve orada yumurtlar
daha sonra babilin beynine yerleşen böceklerden dolayı
kafasının içi kaşınmaya başlar ve o da kafasına sopyla vurdurur
sürekli anca böyle geçmektedir kaşıntısı
ama kafa bu da bi yere kadar dayanır ve malum son...

eywllah senden de yeni bişiler öğrendik....

cariyem pazar gününe kadar aramızda...onun için bu kadar hızlı...ama fazla hız tehlikelidir.(bunu sölücemi hiç sanmazdım) :wacko: upriz:

Konu Sahibi

UYUZZZZ ŞEEE

_cLeo_

Üye
ya bişi sorcam bu kız hiç aynaya bakmadımı yanı hiç örümcek ağını fLn görmedi mi ya da küçük bi ısırık bile insanın canını yakar kızın kafasını delmiş örümcekler
nası hiç bişi hissetmedi??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...