okuyan tüm üyelere ve kullanıcılara soruyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ankarali6600

ankarali6600

Üye
    Konu Sahibi
okuyan tüm üyelere ve kullanıcılara soruyorum
ARKADAŞLAR HERKEZE TEKRAR MERHABA.GEÇENLERDE ANKET YAPILMIŞ OKUDUM EN İYİ TELEFON NOKA N95 SECİLMİŞ SAYILIR.ŞİMDİ SORUYORUM HERKEZE PEKİ NEDEN HEMEN HEMEN %90 2. EL TELEFON ALIP SATAN DÜKKANLARDA EN AZ 2 TANE N95 VAR HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ?MADEM BU KADAR İYİ BİR TELEFON NEDEN 2. ELİ BU KADAR FAZLA PİYASADA...:nono:

bveo

bveo

Üye
Valla yorum yok :S

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
çıkalı çok zaman olduda ondandır.

celibar

celibar

Üye
Tutulan telefondan heryerde çok olur.nokia tutulan telefon ve heryerde sıfırı ikinci elinden çok var.

JayJayyy

Üye
peki sen neden büyük harfle yazıyosun hiç düşündün mü?

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
cihaz çok tutuldu çıktığı dönem ve fazlasıyla alım gerçekleşti.ancak her telefon gibi onunda modası geçti ve ikinci ele çok fazla düştü.yakında iphone larında akıbeti odur merak etme...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
kardeşim o anket bir kriter değil bir kere N95 kullananlar onu seçmişler.

ankarali6600

ankarali6600

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim o anket bir kriter değil bir kere N95 kullananlar onu seçmişler.
sayın moderatörüm ben de n80 kullanıyorum ama n95 ciyim bence kullanmayla alakası varmı yokmu tartışılır ama bence gerçekten n 95 tam anlamıyla hem tip hem kullanış ve bi çok krtiere göre baya iyi bir cihaz.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
2, elde n95 olmasının Sebebi tüketim toplumu oldugumuz için bunu istatistikle açıklayamayız arabalardada böyle durmadan araba ve telefon değiştiren bir çok kişiyi tanıyorum çabuk sıkılıyoruz avrupada insanlar telefonlarını uzun süre kullanıyorlar burada bir telefonun ömrü ne kadardırki

OğuzcanAbi

Üye
biz türkler çorap deiştirir gibi telefondeiştirseydin

09hakan

Üye
çok sorun çıkartan bıl model oldugunu duydum.ozellıkle surmelı kapak kısmında cok problem cıkartıyomus.zamanında ıyı bı telefondu.ama modası gecelı cok oldu.nokıa nın dusunecegım en son modellerınden bırı.

OğuzcanAbi

Üye
hortlatmissin kardes konuyu :D

nexpow

nexpow

Üye
modası geçti artık herkez satıyor:=)

fireman87

fireman87

Üye
Adam aldığını almıştır zatende, neden hortlattınız onu anlayamadık :nono:

Ocean258

Ocean258

Üye
her anket doğru sonuc verıcek dıye bırsey yok.. Dandık telefon zaten herkes bılıo...

buket2

buket2

Üye
hahaha çünkü kimse tarihe bakmadan ve önceki yorumları okumadan giriyor direkt konuya :))) bak bizde burdayız :)

• Beğen
Tepkiler: Ocean258
mapestyle..

mapestyle..

Üye
mOdsı GeçTİ::::!!!!!!:d::ehe:bigstar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt