Web Tarayıcı OH Web Browser - One handed, Fast & Privacy v7.5.3 [Premium]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
OH Web Browser, tek elle kullanım imkanı sunan, Android internet tarayıcısı uygulamalarından bir tanesidir diyebiliriz. İçerisinde gizliliğe önem veren özellikler bulunmaktadır. Alternatif tarayıcı olarak deneyebileceğiniz bir uygulamadır. 9.2 MB APK Boyutu vardır. PREMIUM Sürüm olup, Türkçe dil desteği ayrıca vardır.

What's new:
* Optimizations
* Supports import / export html format
* Supports folders
* Supports auto backup bookmarks
* Added popup blocking

Mod Bilgisi:
Premium features unlocked.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve bveo1990


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt