öğretmenlik hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
öğretmenlik hakkında
aklıma takılan bir soru var değerli kardeşlerim...şimdi ben 4 yıllık edebiyat bölümüne gitsem sonrada mezun olacağım sene sınava girip 5 yıllık olanını(eğitim fakültesi) kazansam bu bölümü 5 sene mi okurum yoksa aynı dersleri gördüğüm için 1 sene mi okurum... lütfen kardeşlerim arkadaşlarım yardımlarınızı esirgemeyinbaşka düşünceleri olan arkadaşlarıda bekliyorum acil

restmod

restmod

Üye
Sadece ortak dersleri saydirabilirsin kabul edilirse ders icerikleri ayni ise ayrica formasyon derslerinide alman gerekecek en iyisi direk egitim fakultesini secmen olur dersler kabul edilmezse cok uzayabilir okul

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
Sadece ortak dersleri saydirabilirsin kabul edilirse ders icerikleri ayni ise ayrica formasyon derslerinide alman gerekecek en iyisi direk egitim fakultesini secmen olur dersler kabul edilmezse cok uzayabilir okul

Sağol kardeşim benim bildiğim derslerin çoğu ortak sadece formasyon dersleri yok 4 yıllıkta benim değigım saydırma varmı yokmu sağol cevapladığın için

restmod

restmod

Üye
Dedigim gibi o birazda uninin dersleri kabul etmesine bagli ve formaryonda 2yil falan uzatir zaten o yuzden ilk olarak egitim fakultesine girmeye bak

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
ygs düşük 310 civarı diğerinden fulllemem lazım

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
başka cevap yokmu

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
yöneticiler kaldırırmısınız konuyu

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
zaten gerek te kalmadı bu konuya Allah'a çok şükür formasyon geri geldi...

Üst Alt