.Öğretmene 'kırık not' dayağı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
.Öğretmene 'kırık not' dayağı
Muş'ta bir veli, çocuğuna düşük not verdiği iddiasıyla öğretmeni darp etti. İhbar üzerine gelen polis ekiplerince karakola götürülen zanlı, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Muş Anadolu Lisesi matematik öğretmeni Süphan Ateş, kırık not verdiği iddiasıyla, bir öğrenci velisi tarafından darp edildi. Alınan bilgiye göre, Yeşilyurt mahallesindeki Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Furkan Ali Kırmızıgül, babası Hakan Kırmızıgül ile birlikte karne almak için okula geldi. Karnesini alan ve matematik dersinden notunun düşük olduğunu gören Furkan Ali Kırmızıgül, durumu babasına söyledi. Bunun üzerine baba Hakan Kırmızıgül, matematik öğretmeni Süphan Ateş'in yanına giderek tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine baba Kırmızıgül, oğluna kırık not verdiğini iddia ettiği Ateş'i darp etti. Olay üzerine okula giden polis ekiplerince karakola götürülerek ifadesi alınan Kırmızıgül, serbest bırakıldı. Yüzüne aldığı darbe nedeniyle yaralanan Ateş'e darp raporu verildi. Matematik öğretmeni Ateş, ders notları iyi olmamasına rağmen bu öğrenciye yüksek not verdiğini, buna rağmen babası tarafından darp edildiğini söyledi. 'MÜKAFATI BU OLDU' Ateş, ''Veliyi defalarca sakin ve terbiyeli olması konusunda uyardım. Ancak beni dinlemeyip üzerime yürüdü. Çocuğun yazılıları iyi değil. Ancak sözlü ve kanaat notları vererek notunu yükseltmeme rağmen, mükafatı bu oldu'' dedi. Öte yandan Eğitim-Sen üyeleri yaşanan darp olayının ardından, okul önünde basın açıklaması yaptı. Şube Başkanı Necmi Erol, saldırıyı kabul etmelerinin mümkün olmadığını belirtti. Erol, ''Kamu görevlilerine yönelik saldırıların artığını görmekteyiz. Bununla ilgili yıl içinde önlem alınmasını gerektiğini belirtmiştik. Ancak görünen o ki bugüne kadar bununla ilgili herhangi bir önlem alınmadı. Yine böyle bir durumla karşı karşıya kalıyoruz'' diye konuştu.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
muşta olmuş :)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Öğretmenin imdat çığlığı ;
bana yırmıh atma :d:

• Beğen
Tepkiler: Byhaydar ve CouTFeeL
Enes

Enes

Üye
sen 90 sen 100 sen neden vermedin bana sen ne yaptın o notları ! ben senden not istiyorum sen bana diyorsun senin.... neyse :kop2: :kop2:

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:kop: her sene olan bişey bu hiç yabancı gelmedi özellikle bizim okulda çok oluyor :D

zombaka

zombaka

Üye
Ben öğretmeni değil öğrenciyi döverdim çalışsın hiç bir öğretmen öğrenciye gıciklık olsun diye kırık not vermez

Samet.25

calıssaymıs oda öğretmenın sucu ne bizim milet erkeklik yapmayı seviyo

Turan

Turan

Üye
Nereye yapacaklar.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt