Öğrenciye ankesörle ilk 5 dakika ücretsiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öğrenciye ankesörle ilk 5 dakika ücretsiz
İlköğretim okulu, lise, üniversite ve dershanelerdeki 10 bini aşkın ankesörlü telefonla görüşmelerin ilk 5 dakikası ücretsiz olacak. Türkiye'nin 81 ilindeki 10 bini aşkın eğitim kurumunda bulunan ankesörlü telefonlarla şehir içi ve şehirler arası görüşmelerin ilk 5 dakikası ücretsiz olacak. ''Öğrenciler konuşun doya doya, ankesörden ilk 5 dakika bedava'' sloganıyla uygulamaya konan kampanya, Türkiye'nin 81 ilinde, 10 bini aşkın ilköğretim okulu, lise, üniversite ve dershaneyi kapsıyor. Kampanyayla okul, üniversite ve dershanelerde telefon kartlarıyla şehir içi ve şehirler arası yönüne yapılan bütün görüşmelerde, her konuşmanın ilk 5 dakikası bedava olacak. Yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilerle aileleri arasındaki iletişimi sürekli kılmayı hedefleyen kampanya 22 Mayıs 2013 tarihine kadar sürecek.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Haberi demin görmüştüm.Yahu şimdi de kuyruklara takılacağız kantine girip çıkmak için..kantindeki ankesörlünün yüzüne bakan olmazdı şimdi şenliğe bak..

maxirabit

maxirabit

Üye
Eve birtane ankesörlümü bağlatsak ne,tarzında düşünceler çoğalır ve cep telefonu kullanımı azalır:)

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
o işinde suyunu çıkarırlar sonuçta ya o ankesörlü telefonları okullardan kaldırırlar yada ücretli yaparlar...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bizim Kyk müdürü dikenli tel çevirttirir çevresine :d:Başına da bir kamera.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
valla o dediğini her üniversite yapabilir bu ülkede :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt