Öğrenci Kenti Eskişehire Kablolu Internet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öğrenci Kenti Eskişehire Kablolu Internet
Üniversite öğrencilerinin kenti haline gelen Eskişehir’e kablolu İnternet hizmeti...

<div align="center"></div>

Kablo İnternet, dünyayla bağlantıya geçmenin en kolay ve en uygun fiyatlı yöntemlerinden birisi. Televizyon izlediğiniz kablonun üzerinden İnternet&#8217;e de hızlı, kesintisiz ve kolay bir biçimde bağlanmanız mümkün. Ulta Kablo&#8217;nun yeni atılımları sayesinde Eskişehirliler de artık bu hizmetten faydalanabilecek.

Türkiye&#8217;de kablolu hizmet deyince akıllara öncelikle kablo TV geliyor. Fakat kablolu hizmetler sadece televizyondan ibaret değil. Kablo aslında görüntünün yanı sıra, ses ve veri iletiminde de son derece etkin kullanım sağlıyor. Bu şu demek: Kablo bağlantınız varsa, İnternet&#8217;e de bağlanabilir, ses ve görüntü aktarımı da gerçekleştirebilirsiniz. Artık Eskişehirliler de bu avantajı Ultra Kablo sayesinde yaşayabilecekler.

Kablo İnternet&#8217;in faydaları neler?
Öncelikle, genel anlamda kablolu hizmetleri almanın en önemli faydasını vurgulayalım: tek kablo üzerinden birden fazla hizmet alabilmek. Diğer bir deyişle, kablo altyapısı kurulduktan sonra, bu altyapı üzerinden verilebilecek her türlü hizmet, başka bir altyapı çalışmasına gerek olmadan, tek kablo üzerinden alınabiliyor. Peki, kablo İnternet&#8217;in avantajları neler?

&#8226; Kablo hizmetlerinin güçlü bir altyapı ile verilmesi ve yeraltı kablolama sistemleri kullanılması sayesinde, dış etkenlere kapalı, hızlı ve kesintisizi İnternet erişimi sağlıyor.

&#8226; Kablo İnternet sayesinde, bilgisayar açık olduğu sürece İnternet de açık kalıyor. Böylece hattan düşme, meşgul sinyali, telefon hatlarındaki arızalar, yüksek telefon faturaları gibi sorunlar yaşanmıyor.

&#8226; Limitsiz İnternet erişimi karşılığında sabit bir ücret ödeniyor. Üstelik, özellikle son dönemde kablo İnternet hizmetlerinin fiyatlarında ciddi indirimler uygulanıyor.

&#8226; İnteraktif hizmet seçenekleri ve zengin katma değerli hizmetler sunuluyor.

Kablo TV ve İnternet hakkında her türlü bilgi, Ultra Kablo&#8217;nun (0216) 578 60 60 numaralı Müşteri İletişim Merkezi&#8217;nden alınabiliyor.

<span style="font-family:Comic Sans Ms"><span style="font-size:8pt;line-height:100%">Hürriyet</span></span>

depresif

Üye
verdiğin bilgi için teşekkürler
ya aslında türkiyede internet hizmetleri yayılıyor ama malesef devlet tekelinde olduğu için gelişimi çok zayıf ve çok pahalı abd ve ab nin bir çok ülkesinde adamlar 4 gb la en düşük bağlantıda bağlanıyor biz ise 512 kb ta Allah diyoruz yanlış çook yanlış

cllgr

cllgr

Üye
sagol bilgilendiriğin için...

cepix

cepix

Üye
qüzel bişi

hidayet

hidayet

Üye
faydalı işler duymak hoşuma gidiyor

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Öğrenci kenti Eskişehir

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 14 2005, 12&#58;41 PM) [post=227130]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
verdiğin bilgi için teşekkürler
ya aslında türkiyede internet hizmetleri yayılıyor ama malesef devlet tekelinde olduğu için gelişimi çok zayıf ve çok pahalı abd ve ab nin bir çok ülkesinde adamlar 4 gb la en düşük bağlantıda bağlanıyor biz ise 512 kb ta Allah diyoruz yanlış çook yanlış
[/b][/quote]

Almanyadaki amcaoğlu bu yaz bize qelmişti çocuk 512&#39;yi gördü ağlıyordu yaa

sen kaç kullanıyorsun dedim 6500 demesinmi şaştım kaldım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Foruma eskişehirden katılan birçok arkadaşımız var..

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Mesela ben

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(ChaLLenGeR &#064; Dec 14 2005, 08&#58;44 PM) [post=227546]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>

Almanyadaki amcaoğlu bu yaz bize qelmişti çocuk 512&#39;yi gördü ağlıyordu yaa

sen kaç kullanıyorsun dedim 6500 demesinmi şaştım kaldım
[/b][/quote]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...