"Oğluma Sahip çıkın"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Emre'ye F.Bahçe'nin kucak açtığını belirterek, "Taraftarlarımızdan da bu konuda destek olmalarını bizzat istiyorum" dedi. Milli yıldıza 'oğlum' diye hitap eden Yıldırım, "Hoş geldin diyorum. Hayırlı olsun oğlum... Allah seni utandırmasın" diye konuştu.

 

serdarser

Üye
çok anlamlı.
Bir gs li olarak bu olaya duygulanmamak elde değil kendi açımdan.
 
Salihyet

Salihyet

Üye
Konuşması gerçekten çok samimiydi Aziz Yıldırımın.. zaten gelene her zaman kapımız açık, yönetimimizin uygun gördüğü her oyuncu, bu klubün oğludur..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt