Ofice Programları .....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

undead1

Üye
    Konu Sahibi
Ofice Programları .....
arkadaşlar selam öncelikle ben şu ofice pogramları hakkında bilgi istiyorum telefon 6600 - 512mb hafıza kartı var ofis paket programını yükledim geçte olsa yükleniyor çalıştıgım işe bi faydası olur diyerek neyse bana asıl exel lasım neyse oda tamam ama çalışma kitabını açtıgımda ki açılıyor bunun üzerinde oynama yapamıyorum yani istedigim nasıl bir exel dosyasını açıp içindeki yazıları numaraları vs... değiştirebilirim bendeki yapmıyor veya bunu kullanmasını bilen varmı ????? telefonun versiyonu da 5.53 tür cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar not : programı dosyalar bölümünden indirdim

ozkanak

ozkanak

Üye
sadece açmaya yarıyor biliyorum değişiklik yapmaz herhal

eon

Üye
degisiklik yapamazsin. nokia'nin sayfasindan indirilebilen ucretsiz office uygulamalari sadece read yani bir dosyayi okumak icindir, degisiklik yapamazsin, yada yeni bir dosya yaratamazsin. haa illede ben yapmak istiyorum dersen o zaman, professional versiyonunu yuklmen gerekiyor ki ucretlidir....

undead1

Üye
    Konu Sahibi
peki bu professional versiyonu hala kırılmadımı ????

pisukala

Üye
<div class='quotetop'>(undead1 &#064; Dec 22 2005, 02&#58;04 PM) [post=233566]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
peki bu professional versiyonu hala kırılmadımı ????
[/b][/quote]

igo şirketinin office full sürümü mevcut, okuyabilme ve hemde yeni office belgesi açma yada mevcut wrd belgesine ekleme yada çıkarma gibi özellikleri mevcut en güzeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt