office dosyaları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

a10m6t

Üye
    Konu Sahibi
office dosyaları hakkında
lys için hafıza kartımın birisine her türlü dokuman ppt doc pdf neyse depolamıstım tele takıp bakayım dedim tel gormedi bu dosyaların illa tel. hafızasında mı olması gerekıyor yada bi yolu varmı ? bilenler cevaplarınızı bekliyorum ... Peşin cevap bilgisayarım yok o yuzden kopyalayamam

- - - Eklendi - - -

bi de aklıma takıldı konu kalabalıklıgı yapmamak için burada sorayım anlatıyorum : ayarlardan telefon hafızasına baktıgımız yer varya ( diger, sistem vb. hafıza bilgilerini yazan yer ) işte ben bu ekrandayken arama tusuna bastıgımda google ana sayfası açılıyor tamam ama hicbir islem yapmadan geri tusuna basıp az onceyi ekrana dondugumde boş alan 5 ile 7 mb arası azalmış oluyor sizde de boylemi deneyip söylermisiniz genel bi sorun mu

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Google sayfası çok basit bir sayfa en fazla (kısayolu değil) kendisi 1MB tutar ama sonuçta o sayfayı önbelleğe alıyor telefon önbelleği, geçmişi temizle dediğinde eski haline geliyorsa ondandır ama eski haline gelmez ise bilemeyeceğim...

a10m6t

Üye
    Konu Sahibi
ilk sordugum soru hakkında cevabı olan

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Dosyalarını telefon hafızası Documents klasörüne kopyala. :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:ah

serinaga

serinaga

Üye
bilgisayarım yok demiştin soruda ama neyse

OFFICE dosyalarını kullanabileceğin yada aktarabileceğin en iyi yöntem SKYDRIVE arkadaşım, bir internet cafe'den tüm dosyalarını at Skydrive ortamına ve telefonundan ister OFFICE ortamından ister Skydrive uygulaması üzerinden istediğin gibi kullan ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt