Offff yardm edin yaa :(

 • 23 Eylül 2012
 • 608 Okunma
 • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beyler canım asırı sıkılıyo sabah 10 dan berı pc basındaym olcem ya pcyı bırkasam yapcak bısı yok pcm oyun kaldırmıyo zaten offf ne yapabılırım onerılerınız neler ?
   


  Yazan: fatihcan85
 2. arkadaşların yok mu hiç.:hmmm
   
 3. gez dolaş birseyler ye
   
 4. Yiye yiye ne hale geldm be 14 yas 65 kılo gobek + kalca hooo hoo ben sunu dusundum tavsan beslemıstım ben sınırımı stresımı alıyodu evdekıler kızıyodu ılk aldıgımızda beslıyemıyoduk saldıgımızda her yere tuvaletını ypaıyo hatta bı kez yılsonu takdır almıstım koltugun ustune koyum ordan koltuk arkasına dustu bız farketmedık tavsan korkup oraya gıdıp onu kemırıyomus bızde yenı farkettık :D tavsanım olmustu cok uzulmustum yenı bı tavsan alcam kafesıyle bırlıkte..
   
 5. Duvarlara yumruk at içinden nasıl geliyorsa öyle bağır çığlık at takla at yuvarlan tavana dokunmaya çalış camı aç derin nefes al yoldan geçen kızlara ıslık çal sonra içeri kaç yere at kendini yuvarlan kahkaha at televizyonu aç ,sesini tamamen kapat sonra orda kimler konuşuyorsa onun dublajını yap videoya çek izle kop yarıl gülmekten , bisikletine bin son hız bayırdan ellerini bırakarak in kola iç eve dön sonra duş al otur sakinleş dinlen. Ciddiyim...
   
  otostopçu bunu beğendi.

 6. Sonra bi güzel dayak ye git camdan atla 1 yıl hastanede yat çık git bir araba çal ve onla yarışlara katıl 180le önündeki arabaya çarp ve öl Kökten çözüm. Ciddiyim... :d:
   
 7. adaş ben olaraın 10 da birini yapsam nefesim gider kesilir
   
 8. Ben canım sıkılınca öyle yapıyorum. Mesela demin canım sıkıldı deli gibi bağırdım. Ciddiyim...
   
 9. biz arkadaşla kahkaha atıyoduk ve durmakta çok zor attıkça atasın geliyodu :D
   
 10. zindana git :naughty:
   
 11. Halil sezaiden iseeyan şarkısını sizlere armağan ediyoruz:D
   
 12. Yok ama ben ciddiyim ....
   
 13. Film izle onu da kaldırır heralde bilgisayarın
   
  HacKLess bunu beğendi.
 14. :d: bu süperdi :D
   
 15. Anti sosyal bir insan,daha yazdığından belli oluyor açıkça onu yapmaz ama kafa dengi 2-3 arkadaşı veya sevdiği bir hobiyle uğraşsa,oda zaten bilgisayar üzerinedir,sonrasında birşeyler çıkabilir:)
   
 16. dağlara taşlara :zuhaha:
   
 17. Alakası yok. Bir çok arkadaşım var ve sıkıldığımda arkadaşlarımla konuşur gezerim. Ama doğamdada delilik var ve doğallığını bozup sırf başka insanlar demesin diye doğal olarak davranmayanlara sinir olurum. Doğalın nasılsa öyle ol. Ben biraz deli adamım. Arkadaşlarımda bilir bana anormal derler. Ama ciddi anormallik var birde bu adam böyle ya denen anormallik var. Kesinlikle asosyal birisi değilim :oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 02:49