Ölü pixel!! :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
Ölü pixel!! :(
Arkadaşlar *#0*# yapıyorum kırmızıda ve mavide ölü pixeller belli oluyor biraz zor belli oluyor ama genede oluyor bu benim canımı çok sıktı garantoye versem yeni ekran falan takarlar mı yada düzeltmenin bi yolu yok mu çok moralim bozuldu lütfen yardımmmmm :(

• Beğen
Tepkiler: Kaçak1453

silver021

silver021

Üye
Ne belli oluor ? en üstteki batarya hafiza karti simgelerindenmi bahsediorsun. Onun çözümü basit şayet öyleyse. telefon saatini 24 saat dilimi yerine 12 saat dilimde kullanmaya basla zaman icerisinde geçiyor.

• Beğen
Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
Ne belli oluor ? en üstteki batarya hafiza karti simgelerindenmi bahsediorsun. Onun çözümü basit şayet öyleyse. telefon saatini 24 saat dilimi yerine 12 saat dilimde kullanmaya basla zaman icerisinde geçiyor.
<br />
<br />
İlgilendiğin icin tsk ederim maviyi seçince batarya hafiza karti simgeleri belli oluyo kirmiziyi secince ortada küçûk siyah bi nokta gözüküyor mavi icin dediklerini uygulayacağım kırmızının bi cözümü yok mu garantiye versem yaparlar mi???

• Beğen
silver021

silver021

Üye
Himmm. aynen ölü pixel var. normal kullanimda klavyede yada beyaz bir ekranda bu siyah nokta belirgin ve rahatsiz ediciyse yolla kardeş büyük ihtimal degisimini yaparlar.

• Beğen
Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
Himmm. aynen ölü pixel var. normal kullanimda klavyede yada beyaz bir ekranda bu siyah nokta belirgin ve rahatsiz ediciyse yolla kardeş büyük ihtimal degisimini yaparlar.
<br />
<br />
yok kardes klavyede falan belli deil sadce *#0*# yapıp kırmızıyı seçince belli oluyo ama benim sinirimi çok bozuyo ya daha ilerlerse felan diye korkuyorum bi çözümü varsa şimdiden önüne geçeyim

• Beğen
Waveman

Waveman

Üye
    Konu Sahibi
servisle düzelcekse seve seve yollarım çok sinhirlerimi bozuyorrrrr :off::off:

• Beğen

lfobo

Üye
telefon bana geldiğinde vardı 2 ölü piksel. direkt arayıp yolladım değiştirdiler.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt