Uygulama odin fail hatası acil yardım s3

Sponsorlu Bağlantılar

Troth

Üye
    Konu Sahibi
odin fail hatası acil yardım s3
arkadaşlar telefon jbydi begenmedim wipe atıp ics türkiye resmi rom indirdim odin 3.04 te pda bölümüne dosyayı koydum pit falan yapmadım sadece pda ya koyup yüklemeye başladım telefon hala pcye bağlı duruyor hata şu şekilde :

<ID:0/006> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> I9300XXBLH1_I9300OJVBLH1_I9300XXLH1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/006> Odin v.3 engine (ID:6)..
<ID:0/006> File analysis..
<ID:0/006> SetupConnection..
<ID:0/006> Initialzation..
<ID:0/006> Get PIT for mapping..
<ID:0/006> Complete(Write) operation failed.
<ID:0/006> Added!!
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
odini kapat ac bastan dene bi de tar dosyasinin boyutuna bak inerken tam inmemis olabilir belki

- - - Eklendi - - -

yelefonu usbden cikar tekrar download moda almaya calis ortada bigisayara bagli olmadigini ifade eden bi sekil gelir oyle bagla bilgisayara tekrar kur olmadi baska rom indir

Troth

Üye
    Konu Sahibi
odini kapat ac bastan dene bi de tar dosyasinin boyutuna bak inerken tam inmemis olabilir belki

- - - Eklendi - - -

yelefonu usbden cikar tekrar download moda almaya calis ortada bigisayara bagli olmadigini ifade eden bi sekil gelir oyle bagla bilgisayara tekrar kur olmadi baska rom indir
Teşekkür ederim sorunumu şu şekilde çözdüm bataryayı çıkarıp taktım tekrar denedim ve icsyi düzgün şekilde yükledim tekrar teşekkürler.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
elin degmisken 4.1.2 yukleseydin ya:D

Troth

Üye
    Konu Sahibi
resmi rom yükledim 4.1.2 resmi yok heralde bilmiyorumda fp sıkıntısı çektim 4.1.2dede devam ediyor heralde onun için icsye döndüm bir kaç sorunum daha vardı :)

mcnpl4

mcnpl4

Üye
fp sikintisi derken nasil yani ben rahat kullaniyorum bi sorun cikmadi. diger ulkeler icin cikan romlari da yukleyebilirsin sorun olmaz

Troth

Üye
    Konu Sahibi
fp sikintisi derken nasil yani ben rahat kullaniyorum bi sorun cikmadi. diger ulkeler icin cikan romlari da yukleyebilirsin sorun olmaz
sitedeki fp arşivinden uygun olanı indirdim fakat işe yaramadı örnek olarak facete uygulama açabiliyordu ama yine örnek ogame sitesinden açmıyordu gibi stabil değildi ayrıca her tarayıcıda çalışmıyordu bana opera lazım mesela onda hiç çalışmıyordu uygulama üzerine basılı tuttuğunda tam ekran yapıyordu onuda yapmamaya başladı benim için önemli olan sorunları vardı ama telefon ciddi şekilde hızlanmıştı.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
facebook uygulamasi suruklerken kasma yapiyor mu? ben de biraz var onceki telefonumda da vardi sorun uygulamada mi

muratcan25

muratcan25

Üye
Get PIT for mapping.. de kalıyor ilerleme yapmıyor, usb hata ayıklamayı önce açtım sonra kapatıp denedim yine olmuyor neden burada kalıyor önerisi olan varmı

Üst Alt