Öneri Ödevler

Sponsorlu Bağlantılar

Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
Ödevler
Ödevler diye bölüm açılsa alt başlıkları ;

-Tarih
-Edebiyat
-Coğrafya
-Matematik
-Fizik
-Kimya
-Dil ve Anlatım
-Felsefe vs.

Ödevi olan arkadaş yazsa bilenler ve yardımcı olmak isteyenler de yorum yazsa bence iyi olur. Böyle bir bölüm var mı bilmiyorum varsa kusura bakmayın.

turancen

turancen

Üye
Hakikaten güzel olurdu ama cep telefonu forumda bu konular olur mu onu artık yönetim karar verecektir.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Burak Altun

Burak Altun

Üye
    Konu Sahibi
Ödevler ile ilgili kimse bir şey yapmıyor burada. Çünkü ana başlığı ilgi çekici ve insanın aradığı şeyi bulacağını düşündüğü bir isim değil. Eğer böyle bir bölüm açılırsa eminim ki çok daha ilgi görecektir. Herkes bildiği şeyi paylaşıp , yardımlaşacaktır.

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
kfahaa

kfahaa

Üye
Mobil forumda biraz saçma olur

mürteza16

mürteza16

Üye
Biliyorum ama asıl kuruluş amacı mobil:sirit::spr
Maxicep mobil bakımdan gayet iyi. Ama büyümek ve gelişmek iyidir. Bunun için değişik şeyler foruma eklenip forumun gelişmesi gerekir. Bunları yaparken de kuruluş amacından biraz uzaklaşılır. Yani sadece mobil üzerine odaklanmamalıyız. Başka şeyler de düşünmeliyiz. Foruma yeni bölüm eklenmesi gibi.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü, .NeXuS. ve Burak Altun
kfahaa

kfahaa

Üye
Maxicep mobil bakımdan gayet iyi. Ama büyümek ve gelişmek iyidir. Bunun için değişik şeyler foruma eklenip forumun gelişmesi gerekir. Bunları yaparken de kuruluş amacından biraz uzaklaşılır. Yani sadece mobil üzerine odaklanmamalıyız. Başka şeyler de düşünmeliyiz. Foruma yeni bölüm eklenmesi gibi.
Tamam yav :ah

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Gereken cevap 3. mesaj :oke:

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin