Odevime Yardimm

Sponsorlu Bağlantılar

bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Odevime Yardimm
Arkadaslar dil anlatim hocasi sunum odevi verdi yani sinifta 5 6 ddk bir konu hakkinda konusacagiz bende bu tur seyleri hic bulamam konusunu bile bulamadim fikir verin bana yada slayt linki verin lutfen :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Teknoloji

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:rica:

MaxipmaN

Üye
symbianın hazin sonunu anlat sınıftakileri nokiaya duşman et

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Ya da bir şirketin batmaması için android varken başka sistemlere yönelmesinin mantığını anlat :ehe

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Alper1045

Alper1045

Üye
Konu ne?

Alper1045

Alper1045

Üye
edebiyatogretmeni.net adresinde konu anlatımları var. Dil anlatım ve edebiyat dersleriyle ilgili her türlü konuyu bulabilirsin.

canertopal

canertopal

Üye
Ülkenin gidişatından bahset sonra öğretmeninde eşlik ettiği bir kavga çıksın artık o sunumu sınıftaki kimse unutmaz

_RYUK_

_RYUK_

Üye
GDO hakkında bahset bilgi bulman kolay olur :)

bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Ülkenin gidişatından bahset sonra öğretmeninde eşlik ettiği bir kavga çıksın artık o sunumu sınıftaki kimse unutmaz
Siyasi konular olmaz :D

GDO hakkında bahset bilgi bulman kolay olur :)
Tesekkurler onada bakarim

Teknoloji konusu aklima yatti ama slayt bulamadim 1 tane bulabildim sadece o da okadar iyi degildi bilmedigim bir konu hakkindada sunum yapmak pek iyi olmaz diye dusunuyorum :)

canertopal

canertopal

Üye
Slaytı kendin neden hazırlamıyorsun

canertopal

canertopal

Üye
Neden yapamayacan ya yazıları kopyala kısım kısım yapıştır biraz da resim koy bide cincaflı geçiş efekti bi kerede baştan sona okuyup anladınmı tmmdır (uzun oldu be :D )

bybrock

bybrock

Üye
    Konu Sahibi
Neden yapamayacan ya yazıları kopyala kısım kısım yapıştır biraz da resim koy bide cincaflı geçiş efekti bi kerede baştan sona okuyup anladınmı tmmdır (uzun oldu be :D )
Tamam onuda deneyim guzel olursa onu yaparim olmazsa hazir slayt lari arastiririm biraz daha :D

Üst Alt