o artık yok... (maxicep kaybedilenler)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
o artık yok... (maxicep kaybedilenler)
o artık yok:

Burada sevdiğimiz , hayran olduğumuz, öncü ya da öğretici kişilerden olup aramızda olmayan (ayrılan, birdaha hiç girmeyen, ya da süresiz banlanan) arkadaşlarımızı anıyoruz...

Not:

nikinin yanında onu anlatan biraz bilgi verirseniz daha anlamlı olur...

Kiziltilki1

Kiziltilki1

Üye
Aykut831 onu bilmeyen yok. Cakmaları cıktı ama orjinalin yerini tutamaz. Saygıyla anıyom. (kotulemek gibi olmasın ben boyle seylerin filimlerde gormustum. hıristiyanların cenaze torenlerinde ölünün arkasından iyi kötü herkezin önünde konuşmasına benzettim.)

Havvali

Havvali

Üye
    Konu Sahibi
Aykut831 onu bilmeyen yok. Cakmaları cıktı ama orjinalin yerini tutamaz. Saygıyla anıyom. (kotulemek gibi olmasın ben boyle seylerin filimlerde gormustum. hıristiyanların cenaze torenlerinde ölünün arkasından iyi kötü herkezin önünde konuşmasına benzettim.)

Töbe töbe dinden aforoz etcen beni :d::d::d: müslümanlıktada var musalla taşının üstündeyken hoca merhumu nasıl bildiniz diye soruyor...

TheComet

TheComet

Üye
:hmmm

tarxhn

tarxhn

Üye
foruma turist gibi girdiğim için bir tanıştığımı diger sefer göremiyorum.hepsini iyi bilirdim

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Hasan bu forumda en çok özlediğim kişidir. En sevdiğim arkadaşlarımdandır hep muhabbet ettiğim doğum günümü unutmayan rütbemi takip eden ve kutlama konusu açan arkadaşımdı. Akıl edemedim telefon numarası istemeye. Girmiyor artık buraya belki girerse diye ziyaretçi mesajı attım pm attım ama girmiyor :(

Metin MF

Metin MF

Üye
M. tAHA :( mühendis oldu unuttu bizi :dry:

MrExpert

MrExpert

Üye
HackLess banlanmasydı iyiydi :hmmm

Türe

Türe

Üye
Murat abi.. (Vatron)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt