nütfen yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
nütfen yardım...
:mahcup:arakadaşlar benim 6630 telefonum var ve telefon'a format atamıyorum çünkü 1 e basınca sola 2 ye basınca sa tarafa doğru yönlendiriyo ve sanıyorum virüs girdi nolur bi yardım edin .:(

teşekürler şimdi den herkeze....:hmmm

toprakumit

toprakumit

Üye
Daha yeni duydum böle durumu :) Senin yapacağın şey 3>yıldız>yes>açma/kapama düğmesine basılı tutacaksın... Fakat bunları yaparken telefonun kapalı olacak... Bide dediğim tuşlardan ellerini çekmeyeceksin. Taki telefon tam açılana kadar. İşte bu kadart ;)

Ozan

Ozan

Admin
Telefonun tuş takımında da bir problem olmuş olabilir 1 yerine 2 algılıyor olabilir ?

toprakumit

toprakumit

Üye
Telefonun tuş takımında da bir problem olmuş olabilir 1 yerine 2 algılıyor olabilir ?

formatı denesin zaten olmaz ise içerisindeki tuş takımı platformu kırıktır. Onuda zaten değimesi lazım çünkü telefondan ve mesaj göndermekten performans alamaz...

erhan0052

erhan0052

Üye
Daha yeni duydum böle durumu :) Senin yapacağın şey 3>yıldız>yes>açma/kapama düğmesine basılı tutacaksın... Fakat bunları yaparken telefonun kapalı olacak... Bide dediğim tuşlardan ellerini çekmeyeceksin. Taki telefon tam açılana kadar. İşte bu kadart ;)
tamamen dogrudur bende 6630 kullandım defalarca kez bu yolla düze:oke:lttim

xkadir61

xkadir61

Üye
halloldumu bari sorunun. uzman ekip nasıl yapacağını söylemiş.

zaybatsu

zaybatsu

Üye
    Konu Sahibi
Herkeze Teşekkür Ederim Fakat Ben Telefonumu 2 Cİ eL ALDIM ve sERVİSE vERDİM bANA tELEFONUN iÇİ çOK kUrCALANMIŞ dEDİ Buyüzden Telefonumu SAtıyorum OKY Çok Saolun...

schumici

schumici

Üye
Herkeze Teşekkür Ederim Fakat Ben Telefonumu 2 Cİ eL ALDIM ve sERVİSE vERDİM bANA tELEFONUN iÇİ çOK kUrCALANMIŞ dEDİ Buyüzden Telefonumu SAtıyorum OKY Çok Saolun...
bak buna üzüldüm işte. umarım bir dahaki sefere yine 2. el telefon alırsan böyle durumlarla karşılaşmazsın inşallah. şimdiden hayırlı olsun alacağın telefon:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt