Notepad v1.0.17 [Android Not Uygulaması]

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Notepad v1.0.17 [Android Not Uygulaması]
Notepad v1.0.17 sade tasarıma sahip alternatif olarak kullanabileceğiniz bir android not tutma uygulamasıdır. Tüm özellikler açık olarak gelmektedir.

What’s New
• Material Design support
• Usability improvements and minor bug fixes

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Varken başka Not uygulaması kullanmam.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bunun ismi Adiler Noter olabilir mi

HTC 10 cihazımdan gönderildi

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Başlıkta Notepat yazmakta, sen ise Adler Note Türkçeleştirmiştin, ondan yazdım.

Not: şimdi gördüm yaa kusura bakma [emoji5] Adler olacağına, Adiler diye yazmışım.(yazım hatası)

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Başlıkta Notepat yazmakta, sen ise Adler Note Türkçeleştirmiştin, ondan yazdım.

Not: şimdi gördüm yaa kusura bakma [emoji5] Adler olacağına, Adiler diye yazmışım.(yazım hatası)

Bak burda haklısın ama benim elimde olan bişey değil. Gooogle Play'daki ismini kullandım. değişiklik yapmadım.
Google Play'da Notepad yazıyor. Telefona yükleyince de "Adler Notes" yazıyor.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Zaten senin TR yaptığını gördüğümde, adını yanlış yazılmış olabileceğini düşünmüştüm. Neyse önemli olan doğru uygulamadan bahsediyor olmamızdır. [emoji5]

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Zaten senin TR yaptığını gördüğümde, adını yanlış yazılmış olabileceğini düşünmüştüm. Neyse önemli olan doğru uygulamadan bahsediyor olmamızdır. [emoji5]

Bu uygulamanın geliştiricisine iki kere mail gönderdim. iki kere tr yaptığım dosyayı gönderdim. Ben türkçeleştirme için çevirmen olabilirim dedim ama beyefendiler cevap verme tenezzülünde bulunmadılar. Bir sonraki güncellemede bu uygulamayı es geçeceğim. Çünkü fazla naz aşık usandırır biliyorsun. :D

Genelde yaptıklarımı geliştiricilere gönderiyorum. yada öncesinden iletişime geçiyorum çevirisi için. Bu uygulama için değmezmiş. :s

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bazı geliştiriciler uygulamalarına yeni dil eklememekle ısrar ediyorlar.
Tasker için birçok defa mailleşmiştim zamanında.
Bazı geliştiriciler ise Xda ortamında konuştuğumuzda, aradan uzun zaman geçse bile yaptıkları uygulamaların yeni dil ekleri olduğunu hatırlatır mailler göndermekte, SCR Screen Recorder'de olduğu gibi.
Şahsen bende bu nazlı geliştiricilere uğraşmayı bıraktım, kendi kullandığım ve işe yarar olarak gördüğüm uygulamaları TR yapmaya devam edeceğim.
Geliştiriciler e Tr dil gönderme işini yeni arkadaşlara bıraktım (bazılarına da nasıl iletişim kurulacağına dair yol gösterdim) Şimdi o arkadaşlar bu izde devam etmektedir [emoji5]

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google play de farklı yukleyince farklı ismi olan nadir uygulamalardan herhalde :D

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google play de farklı yukleyince farklı ismi olan nadir uygulamalardan herhalde :D

Üst Alt