Notepad++ benzeri kullanışlı not defteri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kelebekavcisi

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar.
Bu aralar üzerinde çalıştığım bir script var ve işteyken de boş vakitlerimde telefondan çalışmaya devam etmek istiyorum. Telefonun kendi ofice kısmı yeterli gelmiyor, notepad++ benzeri telefona yükleyebileceğimiz bir uygulama var mı ? Direkt php compiler tarzı bir program varsa oda uygun olur :)
 
ardacumhur

ardacumhur

Üye
OneNote yeterli olmuyor mu :hmmm
 

kelebekavcisi

Üye
    Konu Sahibi
OneNote yeterli olmuyor mu :hmmm

Malesef yeterli değil. Online olarak kullanılması çok iyi, tam işime yarayacak şekilde ama bilgisayarda yazılan yazılardaki boşlukları algılamıyor ve Türkçe karakter problemi var. Ş ğ ı vs harfleri hatalı gösteriyor. 2 kod yazacaz diye komple dağıtıyor :ehe
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt