Notebook ekran kartı değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Notebook ekran kartı değiştirme
Arkadaşlar asus notebooka sahibim. Ben bunun ekran kartını değiştirmek istiyorum.Acaba servisine göndersem daha iyi bir ekran kartı takarlar mı? Bildiğim kadarıyla ekran kartı anakarta lehimli.

Metin137

Metin137

Üye
böyle bi şey çok zor laptoplar masaüstü bilgisayarlar gibi istediğin zaman ekran kartını değiştiremezsin aynı yapıya sahip ekran kartı olmak zorunda böyle bir ekran kartını da çok zor bulursun

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
böyle bi şey çok zor laptoplar masaüstü bilgisayarlar gibi istediğin zaman ekran kartını değiştiremezsin aynı yapıya sahip ekran kartı olmak zorunda böyle bir ekran kartını da çok zor bulursun
Aynı firmadan alsam. Onlar yardımcı olmazlar mı? sonuçta para kazanacaklar

Metin137

Metin137

Üye
her ekran kartı aynı değil işte bir üst modeli daha büyük olucak bunu nasıl sığdırıcaklar içine

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Servisi İle Görüş Ama Zannetmiyorum.Çünkü PCnin Pilinden Tutta Adaptörüne Kadar Herşeyi Donanımlara Göre Ayarlandı Tutupta Üst Model Bişey Takarlarsa Sıkıntı Olabilir İleride

MaxipmaN

Üye
bulman çok zor. buldun diyelim boyutlarının uyması lazım. yani mesela 840mli laptopa gtx 950m büyük ihtimal oturmaz.

-Emre

-Emre

Üye
Laptoplarda ekran kartının değişebilmesi için bir slota takılı olması gerekir. Bahsettiğin bilgisayarda gt940m var ve bu giriş seviye bir ekran kartı. Bu yüzden bu ekran kartı anakarta lehimlidir. GPU anakarta lehimli olduğu için değiştirmen imkansız.

By gece

By gece

Üye
    Konu Sahibi
Servis ile konustum. Değiştirilemiyormuş.

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: -Emre