Note edge yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Fehmigmsgz

Üye
    Konu Sahibi
Note edge yardım lütfen
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.
Bir konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum lütfen bilenler yol göstersin. Telefonum Samsung note edge(N915G) yurtdışı pasaport kayıtlı telefon açılmıyor ve siyah bir ekran geliyor renkli yazılar var üstünde .

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

cimbom04

cimbom04

Üye
kendini downleada atiyor yani yazilim istiyor aynisi basima geldi 4 parcali rom yukledim olmadi format olmadi farkli ulke romu kurdum olmadi neredeyse note edgelerin cogunda bu sorun emmsi hatasi var bu telefonlarda ensonunda benin note edge sabah uyandim baktim olmus hic tepki vermiyor olan 1500 tl me oldu teli elden cikar yakinda donmaya basliyacak

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Samsung Teknik Servisine gönderin derim. Belki az maliyetle kurtulursunuz.

• Beğen
cimbom04

cimbom04

Üye
anakart degisimi olur fiyat tahmini 600

• Beğen

Fehmigmsgz

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız içinTeşekkür ederim arkadaşlar .Çözüm yolu bilen yok mu mmc değişirse olur da ama belki programsal bir çözümü vardır diye açtırmıyorum cihazı

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Cevaplarınız içinTeşekkür ederim arkadaşlar .Çözüm yolu bilen yok mu mmc değişirse olur da ama belki programsal bir çözümü vardır diye açtırmıyorum cihazı
Sorunun zaten Anakart dan olacağıni, sanmıyorum. Ama Bu işlerde profesyonel değilseniz, hiç uğraşmanın daha da kötü olabilir.
En yakın zamanda Yetkili Samsung servisine gönderin. Gerekli olan işlemleri yapsınlar.

• Beğen
vedat1966

vedat1966

Üye
Öncelikle 4 parçalı rom yükleyip denemeniz gerekir. Seçenekleri yukarıda yazmış arkadaşlar. Eğer rom yüklenmez ise o zaman servise vermeniz yada iyi bir telefon tamircisine baktırmanız doğru olur.

SM-N910F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“Bence Servis. Fazla Kurcalamadan.”

Son düzenleme:
waterback

waterback

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burda bişeyler var