note 5 video problemi

Sponsorlu Bağlantılar

ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
note 5 video problemi
Arkadaşlar Note 5 te video süre en fazla 5 dk kayıt yaptırıyor. Bunu nasıl uzatabiliriz?
İkinci sorum ise videodan fotoğraf çekilemiyor! Bu Galaxy s3 te bile olan özellik Note 5 te yok. nasıl yapılabilir? teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İnternette böyle bir sorun mevcut değil ROM'dan falan kaynaklanmasın problem?

bLnmz

bLnmz

Üye
Arkadaşlar Note 5 te video süre en fazla 5 dk kayıt yaptırıyor. Bunu nasıl uzatabiliriz?
İkinci sorum ise videodan fotoğraf çekilemiyor! Bu Galaxy s3 te bile olan özellik Note 5 te yok. nasıl yapılabilir? teşekkürler.
Merhaba. Cihazınız orjinal Samsung üretimi mi yoksa Vietnam, Çin vb. cihaz mı?

PalmerTech

PalmerTech

Üye
çok basit: kamera -> sol üstteki ayarlar butonu -> video boyutu -> full hd (60fps) ya da altını seçin.
donanım ısınacağı için qhd ve ultra hd çekimlerde 5dk sınırı var. Aynı şekilde kameranın alttaki açıklamalarını okursanız, yüksek çözünürlüklü qhd ve ultra hd videolarda donanım kısıtlamasından dolayı foto çekemeyeceğinizi okurdunuz (: dediğimi yapın hem düzelir hem foto çekersiniz.

• Beğen
Tepkiler: ceyhande
ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
İnternette böyle bir sorun mevcut değil ROM'dan falan kaynaklanmasın problem?
kayıt süresi video kalitesiyle ilgiliymiş. düşürünce oldu. teşekkürler.
Merhaba. Cihazınız orjinal Samsung üretimi mi yoksa Vietnam, Çin vb. cihaz mı?
orjinal olması lazım, Türk Telekomdan almıştım. Türk Telekom, çin, vietnam üretimi kullanıyorsa bir şey diyemiyorum.:hmmm
çok basit: kamera -> sol üstteki ayarlar butonu -> video boyutu -> fu ll hd (60fps) ya da altını seçin.
donanım ısınacağı için qhd ve ultra hd çekimlerde 5dk sınırı var. Aynı şekilde kameranın alttaki açıklamalarını okursanız, yüksek çözünürlüklü qhd ve ultra hd videolarda donanım kısıtlamasından dolayı foto çekemeyeceğinizi okurdunuz (: dediğimi yapın hem düzelir hem foto çekersiniz.
Arkadaşım cevabın için teşekkürler ama kameranın altında nerede açıklama var. Bazen vakit kısıtlılığından bazende gözden kaçan olabiliyor! Yoksa araştırmamak değil olay. Süre olayını hallettik foto olayına bakacağım. Tekrardan teşekkür ederim.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
kayıt süresi video kalitesiyle ilgiliymiş. düşürünce oldu. teşekkürler.

orjinal olması lazım, Türk Telekomdan almıştım. Türk Telekom, çin, vietnam üretimi kullanıyorsa bir şey diyemiyorum.:hmmm

Arkadaşım cevabın için teşekkürler ama kameranın altında nerede açıklama var. Bazen vakit kısıtlılığından bazende gözden kaçan olabiliyor! Yoksa araştırmamak değil olay. Süre olayını hallettik foto olayına bakacağım. Tekrardan teşekkür ederim.

Gözden kaçmış olabilir:

• Beğen
_ardaa

_ardaa

Üye
Telekom telefonları Afrika'dan getirtiyor bilginiz olsun, mümkünse oradan almayın yazılım güncellemeleri teknik servis vs işleri sıkıntılı oluyor.

• Beğen

Üst Alt