note 5 kernel is not seandroid enfocing hatası sorunu acil yardım ???????????????????????????

Sponsorlu Bağlantılar

Dn@

Dn@

Üye
    Konu Sahibi
note 5 kernel is not seandroid enfocing hatası sorunu acil yardım ???????????????????????????
Arkadaşlar kernel is not seandroid enforcıng hatası aldım bir türlü çezmedim. Bilen varsa acil yardım edebilir mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başlığı Daha İyi Şeçeersen Daha İyi Olur Senin Açından Bilinler Girer Cevap Verirler Konuya

Dn@

Dn@

Üye
    Konu Sahibi
tamam sorun kalmadı hallettim. Benim elimden birşey kurtulamadı bugüne kadar herekese teşekkürler :ehe:ehe:ehe:ehe:yuru:yuru

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tamam sorun kalmadı hallettim. Benim elimden birşey kurtulamadı bugüne kadar herekese teşekkürler :ehe:ehe:ehe:ehe:yuru:yuru
Nasıl halletiğinide Yazarsan Başına Gelirse Başkasının Oda O şekilde Çözer Olayı

Dn@

Dn@

Üye
    Konu Sahibi
hata yazısı çıktığında ses kısma, home tuşu ve power tuşu na aynı anda basarak telefon kapandığı an sadece power tuşu na basılı tutarak telefonu tamamen kapatıyoruz. Ardından downloading moduna alıp herhangi bir romu yükleyerek eski haline geri dönderiyoruz .

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hata yazısı çıktığında ses kısma, home tuşu ve power tuşu na aynı anda basarak telefon kapandığı an sadece power tuşu na basılı tutarak telefonu tamamen kapatıyoruz. Ardından downloading moduna alıp herhangi bir romu yükleyerek eski haline geri dönderiyoruz .

Cihazın kerneline zarar vermişsin (SELinux durumu ile ilgili bir hata) Stock ROM atıncada Kernel haline döndüğü için cihaz hata vermemiş...

Üst Alt