Telefon Tavsiyesi Note 4'mü, S6'mı Almalıyım?

Konu Sahibi
Peki bu F ile FQ modeli arasında ne fark var?

Türkiyede Avrupa da olduğundan F ordan geldi Q eki de Türkiyenin. Bir fark yok sanırım. Sadece güncelleme geç gelir Türkiye ye

Konu Sahibi
Peki S6 alicam sizce hangi rengi daha guzel beyazla siyah arasinda kaldim siz olsaniz hangi rengini alirdiniz

Bende siyahi var ama aslinda koyu lacivert gibi birşey
Siyahi daha şık duruyor sanırım siyah tercih edebilirsin

Bazı arkadaşların dediği gibi biraz sabret yeni telefonlar çıkacak

Bazı arkadaşların dediği gibi biraz sabret yeni telefonlar çıkacak
Yenileri çıkınca biraz daha sabretse dahada yeni cihazlar çıkacaktır. Nasıl bir mantık bu anlamadım
Ömür boyu bekleyecekmiyiz cihaz almak için nasılsa yenisi çıkacak diye?

Tepkiler: Enes

FK5896

Üye
Yenileri çıkınca biraz daha sabretse dahada yeni cihazlar çıkacaktır. Nasıl bir mantık bu anlamadım
Bazi insanlar alacagi telefonun uzun sure gundemde kalmasini istiyor olabilir ama bu isin sonu yok tabii kide

Tepkiler: Bahadir_fb
Bazi insanlar alacagi telefonun uzun sure gundemde kalmasini istiyor olabilir ama bu isin sonu yok tabii kide
Samsung alınacaksa zaten fiyat düşüşü yeteri kadar oldu 2100 bandında bulunuyor piyasada o yüzden yeni cihaz +1000 tl demek

Tepkiler: FK5896
Note 4, bekleme şansınız varsa almayın.

Tepkiler: csbaz
    Konu Sahibi
Aynen katiliyorum. S7 cikacak diye bekleyim desem o zamanda S8 cikacak? S6 nin bir cok inceleme videolarini izledim HTC, LG, Sony vs hepsinle karsilastirmasini izledim ve şu an bana göre S6 nin üzerine telefon yok.

Aynen katiliyorum. S7 cikacak diye bekleyim desem o zamanda S8 cikacak? S6 nin bir cok inceleme videolarini izledim HTC, LG, Sony vs hepsinle karsilastirmasini izledim ve şu an bana göre S6 nin üzerine telefon yok.

Samsung un çıkardığı en iyi cihaz diyebilirim ama şöyle bir durumda var s6 bu kadar iyiyse s7 dahada iyi olacaktır Pil ve performans olarak touchwiz arayüzde gayet iyi oda gelişecektir yani eğer beklenecekse buna degebilir

Konu Sahibi
S7 cikinca S6yi satar onu alirim sorun degil ☺ Hem ben touchwiz i kullanmiyorum genelde nova yi kullaniyorum

S7 cikinca S6yi satar onu alirim sorun degil ☺ Hem ben touchwiz i kullanmiyorum genelde nova yi kullaniyorum

Maddi olarak sıkıntın yoksa olabilir ben artık s9 görürüm belki 2-3 sene sonra
Bende nova kullanıyorum ama yeni touchwiz tema desteği ve birkaç ozelligiyle gayet kullanılabilir durumda

rodinatr

Üye
Yav yeni bi cihaz çıkıcak diye bekliyoruz çıktıktan sonra fiyatı düşsün diye bekliyoruz fiyatı düşüncede bir üst model çıkma zamanına yaklaşıyoruz.. Kısacası maddi durum o kadar iyi değilse teknolojiyi takip etmekten vazgeçicez. Yoksa bu iş devlet meselesine döner..