Note 4 tam bir baş belasi...

Sponsorlu Bağlantılar

akarsu_6161

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 tam bir baş belasi...
Merhaba arkadaşlar ben note 4 cihazımın garantisi olmasına rağmen ugrasmamak için özel bir servise verdim sarj olmamasından dolayı soket degısecegını soyledı arkadaş de degıstıkten sonra 1 ay sorunsuz kullandım daha sonra şarj aletının telefon soketine giren kısım asırı ısınma olmaya basladı ve sonunda sarj aletnın ucunu erıttı daha sonra baska sarj kablosu aldıgımda doldurmadı tekrar baska denememde ıse asırı ısınıyordu fakat sarj dolumu gerceklesıyordu sımdi 4 gündür ise 12 satte % 100 anca doluyor kaç tane servıse goturduysem anlamadılar sorunu acaba sizce sorun neyden kaynaklanıyor...

FK5896

FK5896

Üye
keşke garanti kapsamında servise verseydin. tamam onlar belki daha kötü yaparlardı ama en azından tüketici haklarına başvurabilirdin. note 4 güzel bir telefon. 2 yıla kadar kullandım ama sorunları ve o berbat servisiyle soğuttu kendinden. ben tüketici haklarına başvurup paramı geri almıştım..

akarsu_6161

Üye
    Konu Sahibi
bende kısa sure icinde sorunu çözemessem denize fırlatmayı dusunuyorum cidden soguttu :duvar2:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Demek ki iyi lehim yapamadılar kısa devre oluştu

MaxipmaN

Üye
bence komple anakartı değiştirt. o ısınmadan telefonun içi de nasibini almıştır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benim Kuzen 8 9 Kere Verdi ŞebekedenHala Aynı :D Bi Ara Verdi Bataryayı Değiştiler Bu Sefer Koku Geliyo Filan Diodu Bataryadan :D

cimbom04

cimbom04

Üye
orjinal sarj sokeni taktir hicbir sorun kalmaz bendede note edge var ayni sorunu yasadim 7 saatte aca doluyordu bataryayi birebir orjinal soket taktim suan birbucuk saatte filan ful oluyor

akarsu_6161

Üye
    Konu Sahibi
sokette birsey yok diyorlar gercekden kafam karısık napsam bılmıyorum

cimbom04

cimbom04

Üye
benim sokette de bisey yoktu ama cok gec sarj aliyordu orjinal bir soket buldum taktim duzeldi sizin telefonun baska bi sorunu varsa yapacak bisey yok ama telefoncularin taktigi sarj aoketleri orjinal deyil bu yuzden sorun olabilir

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Uzun bir süre, bende Note 4 kullandım. Şahsen çok sevmiştim ve şarj sorunu yaşamadım. Ama senin telefonun bu sıkıntısının olması, üretim hatası olması dolayısıyla keşke garantiye verseydin. Şimdi özelde tamir ettikten sonra garantisi devam ediyor olsa bile, şu anda servise versen nafile. Kabul etmezler, yada servise gitse bile anladıkları anda sana geri döner.

Yapacağın tek şey, telefoncuyu değiştirmek. Önce güzelce bir araştır. Hangi telefon tamircisi işinin ehlidir. Sen bunu öğrendikten sonra zaten çözümü kolay olur. Gidersun onun yanına derdini güzelce anlatırsın.

|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye
Merhaba arkadaşlar ben note 4 cihazımın garantisi olmasına rağmen ugrasmamak için özel bir servise verdim sarj olmamasından dolayı soket degısecegını soyledı arkadaş de degıstıkten sonra 1 ay sorunsuz kullandım daha sonra şarj aletının telefon soketine giren kısım asırı ısınma olmaya basladı ve sonunda sarj aletnın ucunu erıttı daha sonra baska sarj kablosu aldıgımda doldurmadı tekrar baska denememde ıse asırı ısınıyordu fakat sarj dolumu gerceklesıyordu sımdi 4 gündür ise 12 satte % 100 anca doluyor kaç tane servıse goturduysem anlamadılar sorunu acaba sizce sorun neyden kaynaklanıyor...

Arkadaşın sualine bunca zaman cevap verilmemiş. Ben cevap vereyim, bunca servisin görerek, bakarak, inceleyerek anlayamadığını bizler -üstelik görme şansımız da olmadan-nasıl anlayalım güzel kardeşim?! :)

Küççücük bir not: Faydası olur mu bilmem ama *#0228# bu kodu kullanarak şarzı reset ediyoruz bildiğim kadarıyla.

Dereck

Dereck

Üye
Konu biraz hortlatılmış ama madem yazıldı bende yazayım :) ; 2 yıldır Note 4 kullanıyorum gerçekten hiç pişman değilimn çok memnun kaldığım bir cihaz. Şarj soketi konusuna gelince başka bir samsung modelinde aynı yaşadığın şeyi birebir yaşadım kardeşim. Kimse bu hata fabrikasyon üretimden kaynaklanıyor vs. demesin bu düpedüz telefoncunun amatörlüğünden kaynaklanan bir durumdur. Çok basit bir lehimi bile yapmayı beceremeyen telefoncuyum diye geçinen insanların hatasıdır. Şarj soketi hatalı değişim sonrasında senin dediğin gibi ısınma sorunu yaşadım bir süre sonrasında telefon hiç çalışmadı. Tekrar götürdüğümde anakartın tamamen yandığını öğrendim. Senin durumda aynı. kullanmaya devam edersen her türlü elinde kalacak o telefon. Arkadaşların dediği gibi ya garantiye götüreceksin direk risk almayacaksın ya da tamire verdiğin yeri iyi seçeceksin.

• Beğen
Tepkiler: |SEÇKiN|

MaxipmaN

Üye
Konu biraz hortlatılmış ama madem yazıldı bende yazayım :) ; 2 yıldır Note 4 kullanıyorum gerçekten hiç pişman değilimn çok memnun kaldığım bir cihaz. Şarj soketi konusuna gelince başka bir samsung modelinde aynı yaşadığın şeyi birebir yaşadım kardeşim. Kimse bu hata fabrikasyon üretimden kaynaklanıyor vs. demesin bu düpedüz telefoncunun amatörlüğünden kaynaklanan bir durumdur. Çok basit bir lehimi bile yapmayı beceremeyen telefoncuyum diye geçinen insanların hatasıdır. Şarj soketi hatalı değişim sonrasında senin dediğin gibi ısınma sorunu yaşadım bir süre sonrasında telefon hiç çalışmadı. Tekrar götürdüğümde anakartın tamamen yandığını öğrendim. Senin durumda aynı. kullanmaya devam edersen her türlü elinde kalacak o telefon. Arkadaşların dediği gibi ya garantiye götüreceksin direk risk almayacaksın ya da tamire verdiğin yeri iyi seçeceksin.
bi de 10 liralık öğrenci havyasıyla lehim atmaya çalışıyorlardır bunlar :D

• Beğen
Tepkiler: PALA.
|SEÇKiN|

|SEÇKiN|

Üye

Ben de tıpkı sizin gibi tam iki yıl boyunca kullandım, hiçbir sorun yaşamadım. Bu güne kadar kullandığım en sorunsuz ve kaliteli telefondu Note 4.

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Üst Alt