Tavsiye Note 4 parmak izi okutma sorunu


babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir note 4 var elimizde yaşlı biri kullanıyor. Parmak izi aktif etmek istiyoruz ettik lakin bu meşhur tuşa sürükleyerek parmağı okutma meselesini yapamadık sıkıntı oldu kaldırdık.
Şimdi sorum şu. Bu parmak izi okumayı s6 note 5 gibi dokununca açılmasını sağlayabilir miyiz? Sürüklemek istemiyorum tuşun üzerine tutunca açılsın istiyorum. Neler yapabilirim?
 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bu tamamen parmak izi sensörü ile ilgili bir durumdur. Bunu değiştirme gibi bir şansınız bulunmuyor. Cihaz o dönemin teknolojisine göre bu şekilde üretilmiştir. Yeni nesil cihazlar gibi yapmanız mümkün değildir.
 
  • Beğen
Tepkiler: babafre23

babafre23

Üye
    Konu Sahibi
Peki çok teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt