Tavsiye Note 3 wifi baglanti kopmasi whatsapp sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 wifi baglanti kopmasi whatsapp sorunu
Arkadaslar uzun zamandir bu sorunu yasiyorum. Internette arastirip bulamadim. Burayada Surekli konu acip hic arastirmiyor izlenimi birakmak istemiyordum ama artik pes ettim.
Note 3 rus romu kullaniyorum. Telefonumda wifi bagli gozuksede internette baglanamiyorum.en çok sikintiyi whatsappta yasiyorum yaziyorlar gelmiyor yada daha uzun süre sonra geliyor. Wifiyi kapatip aciyorum duzeliyor. Bi sure sonra yine aynısi oluyor. Ama internet üzerinden oynanan oyunlari ( hayday gibi ) rahatlıkla oynuyorum. Baglanti kopmus gozukup whatsapp yazisi gelmesede oyun sorunsuz ilerliyor.
Simdi diyeceksiniz ki modemdendir. Wifi ile bagli oldugum bilgisayarlarimda sorun yaşamıyorum. Sorun wifide mi whatsappta mi cozemedim artik sikinti yaratmaya basladi telefondan sogudum. Bilginiz varsa yardimci olursaniz sevinirim.

Kontrol

Kontrol

Üye
Telefonu Wipe işlemleri ile sıfırlayip tekrar deneyin.
Eğer yine sorun devam ederse, mobil veri üzerinden veya başka bir wifi üzerinden deneyin.

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Wipe işlemleri ile sıfırlayip tekrar deneyin.
Eğer yine sorun devam ederse, mobil veri üzerinden veya başka bir wifi üzerinden deneyin.
Baska wifidede aynı sorunu yasiyorum mobilde boyle bir sorun olmuyor
wipe dan siralama nasildi onu hatirlayamadim yonlendirebilirsen sevinirim

Kontrol

Kontrol

Üye
Wipe data factory / Wipe cache ardından Wipe dalvik cache
Hepsini deneyip yine aynı sorunu yaşarsan, farkı bir stock rom dene. Örneğin Türkiye sürümü ile tekrar dene.
IMEI kaybına uğramamak için de efs yedeğini bir yerde bulundur her ihtimale karşı.

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Pasaport kayitli cihazim. Tlfdaki verilerimi yedekleyip deneyecegim tesekur ederim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
N9005 Snapdragonlu cihazlarda wifi sorunu olabiliyor S4 Snapdragon modellerindede oluyordu garantiye gönderin cihazı. :oke:

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Telefonuna orjonal romu kur birde oyle dene. Eger yine olmassa garantiye goturceksin. Ama en ufak bisey icin 1 haftaya kadar bekletiyorlar :(

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
N9005 Snapdragonlu cihazlarda wifi sorunu olabiliyor S4 Snapdragon modellerindede oluyordu garantiye gönderin cihazı. :oke:
Kullandigim cihazlar yurtdisi. Evet s4 te yaşadım ama ondaki sorun wifi acip kapatinca wifi ikonu donuyor kitleniyordu. Nette biraz arastirip cozumunu buldum.

Auan Suan bendeki sorun wifi baglantida mi sadece whatsappta mi cozemiorum. Whatsappta yazilar coook sonra geliyor. Yazdiklarim gitmiyor anca wifiyi kapatip aciyorum veyada mobille baglaniyorum.
Turkiye romunuda denemek istedim ama telefondaki resim video muzik ve apklerden dolayi urasmakta isime gelmedi

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuna orjonal romu kur birde oyle dene. Eger yine olmassa garantiye goturceksin. Ama en ufak bisey icin 1 haftaya kadar bekletiyorlar :(
Tlfunun orjinal romu iraq romu. Ben en yeni guncellemeyi rusya aliyor die bunu kurdum ama turkiyeyi de dusunmuyor değilim

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Tlfunun orjinal romu iraq romu. Ben en yeni guncellemeyi rusya aliyor die bunu kurdum ama turkiyeyi de dusunmuyor değilim
Bence dene istersen tr romu. Wifiyle bulundugun ulkenin alakasi olabilir cunku.