Note 3 S-pen sorunu

• 21 Ağustos 2014
  • 6059 Okunma
  • 9 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar, İlk başta s peni çıkarınca ekranda s pen için seçenekler çıkıyo temassız komut yani. Fakat ben o ekranı kapatıp tekrar s pen üzerindeki tuşa basıp o ekranı tekrar açamıyorum bunun sebebi nedir ?

Yazan: RowneSM
  2. hmm sanırım kalem üzeinde tuş bozulmuş olabilir bir deneyi ekran clibi almaya çalışın sıkıntı yoksa yazılımsal ve ya sorn telefonda olabilir

3. Dün gayet iyi çalışıyordu basınca çıkıyordu yani sabah deniyim dedim baktım çıkmıyor artık

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. tuşa basılı iken ekranda bir daire çizin clip almak için çalışıyor mu ve ayarlardan air command ayarları açık mı

5. Aslında daha telefonu dün aldım tuşa basıp daire çizdiğimde bir tepki vermiyor

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. telefonu kapat ac bence bı bende de oluyo acıp kapatıyorum duzelıyo

7. AYARLAR-KONTROLLER-TEMASSIZ KOMUT AÇIKMI ? ACIK DEGILDE AC BIDE OYLE DENE AYRICA KALEMI COK UZAKTA TUTMA KALEM IZI EKRANDA GOZUKSUN

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Evet temassız komut kapalıymış ve şimdi tuşa basınca açılıyor galiba bilmediğim için kapatmış olabilirim. Teşekkür ederim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Rica ederim her zaman

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Ekranimin bir bolumunde s pen calismiyor tusa basinca temassiz komut açılmiyor ne yapabilirim

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
15/12/2018 - 01:02