Note 3 e Yeni Güncelleme Geldi.

Bi sende sorun yoksa güzel tadını çıkar
Ciddi söylüyorum ama bu kadar isyanın Karşısında benim dediğim yalan gibi algılanır neyse rusyaya erken geliyor güncelleme ondan kurdum.bide zaten sayaç sıfırlama yaptım hazır wipe yapmışken

Ciddi söylüyorum ama bu kadar isyanın Karşısında benim dediğim yalan gibi algılanır neyse rusyaya erken geliyor güncelleme ondan kurdum.bide zaten sayaç sıfırlama yaptım hazır wipe yapmışken
Knox sayacı sıfırlama hakkaten bulundumu? Bayadır takip etmemiştim link verirsen müsait bi zamanda konusunu incelemek isterim. Thanks

Sağol bi ara bakacam xda da konusu varsa orayada bi göz atarım ama şimdilik rom root sayaç işlerine bulaşmam gerenk yok neyse ben kaçar hayırlı geceler
Zaten düzgün rom sayısı elle sayılacak kadar az xdada tabikide konusu var.

Tepkiler: serdar_gs
    Konu Sahibi
Mehmet sen güncellemeyl yükledin mi ben 2 gün önce baktım yoktu

yaren_70

Üye
Arkadaşlar : ben yeni aldım yurtdışı suıdi arabistandan geldi 9005 4.4.2 gözüküyor. Bunada yakında güncelleme gelirmi?

Yeni güncelleme geldi beyler haberde sadece snapdragon işlemcili not 3 ler için denmiş ama benim cihaz türkiyeden alınma exynos işlemcili not 3

Bide gözüme çarpan bildirim çubuğunda gps simgesi konum olarak değişmiş

Son düzenleme:
Tepkiler: B.A.R.O.N

PriZm

Üye
Evet 4 gün önce bir akrabanın note 3'üne yüklemiştim.Demek oluyorki Samsung exynos modelini daha bırakmamış

Tepkiler: serdar_gs ve B.A.R.O.N
    Konu Sahibi

sonrasında diğer cihazlarada geleceğini söylemiştik gerçi.
ben hala yükleyemedim rootu kaldırmadım n9005 versiyonuyum..