Note 2 Root Problemi

 • 7 Ekim 2013
 • 653 Okunma
 • 6 Cevap

 1. önce açıklama yapayım. bir arkadaşım iznim olmadan bu root denen şeyi telefonuma yaptı iyi olacak dedi ben program yüklüyor falan sandım ama telefonun artık root lu istediğin her şeyi yaparsın falan dedi ne olduğunu anlamadan öyle telefon elimde kaldı şimdi oda düzeltemiyor.

  üç tuşu öğrendim ama telefon ekranı titriyor ne olduğunu anlamıyorum.
  fabrika ayarlarına döndürdü bir başka arkadaşım root gitti dedi fakat güncellemeyi kontrol ettiğimde CİHAZINIZ MODİFİYE EDİLDİ. YAZILIM GÜNCELLEMELERİ MEVCUT DEĞİL diyor.

  yine başka bir arkadaşım bu telefon bu şekilde hala yarı root lu garanti dışı dedi.

  hiç anlamıyorum kime gitsem telefon akşama kadar bizde kalacak diyor. güvenemiyorum malum bankacılık ve kişisel işlemlerim var şifrelerim vs. virüs yükleyip bilgilerimi yasa dışı yollarla el koymalarını istemiyorum. canı yanan arkdaşım var bu konuda

  izmir de yaşayan bir arkadaş varsa buluşalım yanımda ne gerekiyorsa yapsın ücretini vereyim.
  yada dediğim gibi hiç anlamıyorum adım adım anlatırsanız belki yaparım lütfen hiç anlamadığımı göz önüne alın bu illetten kurtulmak istiyorum.
  teşekkür ederim.
   


  Yazan: saund35
 2. Odin programı ile orjinal romu yüklemeniz lazım telefonunuza uygun orjinal romu netten bulup indirin odin ile orjinal rom nasıl yüklenir bilmiyor iseniz netten bakabilirsiniz her yerde var kolay bi işlem akşama kadar kalacak diyenlerede inanmayın en fazla yarım saatlik iş bende ilk başta bu işleri bilmiyodum banada öyle demişlerdi sonra öğrentim 10 dk sürmüyor şimdi rom atmak bide bilerek korkutuyor bazı yerler daha cok para koparmak için
   
 3. Root cihaza uygun degilse ve hatalı yildan yapılırsa o cihaz maf oldu demektir. Ben pc olmadan programla yaptım. Sensör gitti. Ve sanki birileri yönetiyor. Banka uygulamasina girdim farkli bir giriş arayüzü çıktı.
   
 4. yanlıs root olsada bisey olmaz odinden stock romu yüklerse sıkıntısız aldıgı ilk günkü gibi olur
   
 5. Yanlış root çabuk farkına varmak gerek hocam. Farkına varınca neti kapalı tutmak gerek.
   
 6. arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim. fakat hiç anlamıyorum! ki bugün başka arkadaşım sayaç diye bir şeyden bahsetti
  telefonum samsung note II na yapacağımı anlayacağım şekilde ve indirmem gerekenleri link olarak verirseniz sevinirim. lütfen sıkılmadan satır satır yazarsanız çok minnettar kalırım.
  tekrar teşekkür ederim
   
  Dede bunu beğendi.
 7. Nawy nickli arkadaşı bul o nü işin uzmanı...
   
  .caner. bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/02/2019 - 05:49