Note 2 ile facebookta paylaşımda bulunma.

• 24 Mart 2013
  • 1682 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bir çoğunuz görmüşsünüzdür facebookta bir yazı vs durum yazıldığında hemen altında BlackBerry ile İos symbian ile vs şeyler görünür. Bende bişey yazdığımda paylaştığımda Samsung Galaxy Note 2 ile yazısı çıkmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.Örnek şöyle imgim.com/7237inciv2334257.png burda blackberry app yerine samsung galaxy note 2 yazmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Yazan: rumuz123456
  2. bu sorduğum şey bu kadarda zor olmamalı ?

3. orada yazan kullandığın programın ismidir ve kullandığın işletim sistemiyle alakalıdır telefon modeliyle değil. yani ios, windows mobile, blackberry, symbian veya android yazar. telefon modeli yazmaz. bunu yapmanın yolu vardır ama çok zor. facebook developerdan facebook için application yazman lazim.

4. bunu yapan arkadaşlarım var ama görmüştüm

5. burada anlatiliyor nasil yapilacagi. ama bu bilgisayardan yapilan paylasimlar icin. istedigin herseyi yazabilirsin boylece. telefondan yaptigin paylasimlar icin henuz bir cozum bilmiyorum. belki bilen bir arkadas vardir.
    hongkiat.com/blog/customize-facebook-status/

- - - Eklendi - - -

markette status via arat. cikan programlardan muhhakkak seni tatmin edecek bisey bulursun :)

6. @perseus2k ordaki programlar güvenlimidir sonra hesap patlamasın varmı böyle bi durum ?

7. çoğu güvenilirdir ama bana göre gereksiz yer kaplar telefonda. bakın ne güzel note 2'm var yaz paylaş facebookta böylece herkes bilir note 2'n olduğunu :)

rumuz123456 bunu beğendi.
  8. Yapmak istedigin şey çok gereksiz bir reklam :dry:

9. Hayırlı olsun Güle güle kullan :)

10. @ka_za teşekkürler.

hala işime yarayan bişey bulamadım.

11. facebook ta nokia c7 için kulüp tarzı sayfa mi ne vardı. oradan paylaşım yapınca ekliyordu altina nokia c7 den gönderildi vs.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 17:40