Note 2 ile facebookta paylaşımda bulunma.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rumuz123456

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 ile facebookta paylaşımda bulunma.
Arkadaşlar bir çoğunuz görmüşsünüzdür facebookta bir yazı vs durum yazıldığında hemen altında BlackBerry ile İos symbian ile vs şeyler görünür. Bende bişey yazdığımda paylaştığımda Samsung Galaxy Note 2 ile yazısı çıkmasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.Örnek şöyle burda blackberry app yerine samsung galaxy note 2 yazmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

rumuz123456

Üye
    Konu Sahibi
bu sorduğum şey bu kadarda zor olmamalı ?

perseus2k

Üye
orada yazan kullandığın programın ismidir ve kullandığın işletim sistemiyle alakalıdır telefon modeliyle değil. yani ios, windows mobile, blackberry, symbian veya android yazar. telefon modeli yazmaz. bunu yapmanın yolu vardır ama çok zor. facebook developerdan facebook için application yazman lazim.

rumuz123456

Üye
    Konu Sahibi
bunu yapan arkadaşlarım var ama görmüştüm

perseus2k

Üye
burada anlatiliyor nasil yapilacagi. ama bu bilgisayardan yapilan paylasimlar icin. istedigin herseyi yazabilirsin boylece. telefondan yaptigin paylasimlar icin henuz bir cozum bilmiyorum. belki bilen bir arkadas vardir.
hongkiat.com/blog/customize-facebook-status/

- - - Eklendi - - -

markette status via arat. cikan programlardan muhhakkak seni tatmin edecek bisey bulursun :)

rumuz123456

Üye
    Konu Sahibi
@perseus2k ordaki programlar güvenlimidir sonra hesap patlamasın varmı böyle bi durum ?

perseus2k

Üye
çoğu güvenilirdir ama bana göre gereksiz yer kaplar telefonda. bakın ne güzel note 2'm var yaz paylaş facebookta böylece herkes bilir note 2'n olduğunu :)

• Beğen
Tepkiler: rumuz123456
mcetin55

mcetin55

Üye
Yapmak istedigin şey çok gereksiz bir reklam :dry:

ka_za

ka_za

Üye
Hayırlı olsun Güle güle kullan :)

rumuz123456

Üye
    Konu Sahibi
@ka_za teşekkürler.

hala işime yarayan bişey bulamadım.

aleranol

aleranol

Üye
facebook ta nokia c7 için kulüp tarzı sayfa mi ne vardı. oradan paylaşım yapınca ekliyordu altina nokia c7 den gönderildi vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt