Note 2 Ekranda Çizgi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Ekranda Çizgi Sorunu
Merhaba arkadaslar kore malı note2im bi kac kere yere dustu ve ekranin sol tarafinda yukardan assaya dogru renkli cizgiler cikti kalici gitmiyor yesil mavi kırmızi, normal goruntu var herseyi gosteriyo ama o cizgilerde var sorun nedir yaptirma sansim varmi kore mali diye afallayip gecistirmeyin telefondan genel olorak memnumun herseyiyle super sadece sorun hallolurmu tamirciler yapabilirmi onu merak ediyorum maliyet ortalama ne kadardir

ygtarsln

ygtarsln

Üye
resim atabilir misin sakıncası olmazsa ?

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
peki simdi resim atiyorum.Kardeş resmi simdi upladım, telefonun herseyinden memnunum tek sorun o dusmeden sonraki ekranda cikan renkli cizgiler sanırım ekran degiscek kore mali oldugu icin acaba bulabilirmiyyim.

ginaz

Üye
peki simdi resim atiyorum.Kardeş resmi simdi upladım, telefonun herseyinden memnunum tek sorun o dusmeden sonraki ekranda cikan renkli cizgiler sanırım ekran degiscek kore mali oldugu icin acaba bulabilirmiyyim.

Tamirden başka çaresi yok gibi ekran degişmesi lzım yada öyle idare edeceksin

ygtarsln

ygtarsln

Üye

Ekranı öyle idare edersen sorun yok. Belki garanti kapsamına da girebilir ama tamir olmadan düzeleceğini sanmam

Üst Alt