Note 2 Alıcam Önerirmisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Alıcam Önerirmisiniz ?
Arkadaşlar note 2 alıcamda nasıl bi telefon sorunu fln varmı ? önerirmisiniz ?

canersonmez94

canersonmez94

Üye
Note 2 almanı pek önerimiyorum. Acelen yoksa 1.5 ay bekle note 3 çıkacak onu alabilirsin. Acelen varsa S4 al 13 MP kamera 4 Çekirdek işlemci vb özellikler var. Paran az ise O zaman kesinlikle öneriririm. Daha başka telefonlar için biltani.blogspot.com adresini ziyaret edebilirsin.

Krofessional

nexus 4 öneririm bende s3 satıp aldım

Berk E.

Üye
Harika telefon ama butcen varsa biraz bekleyip Note 3 almalisin

MaxipmaN

Üye
note3 bekleyebiliyorsan bekle ama s4 de bakabilirsin

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Butce sıkıntı değil ya fiyatı uygun geldi maksat android kullanmak appledan sıkıldım 8-)

- - - Eklendi - - -

nexus nası bişi ?

• Beğen
Tepkiler: bayqo54

MaxipmaN

Üye
yardımcı olabildiğime sevindim :) posta kutun dolmuş ordan gönderemedim

Krofessional

nexuslar google tarafından çıkartılıyo aracı markalarla bugune kadar sanırım sırasıyla htc samsung kullanıldı bu yıl lg çıkardı nexus 4
nexus 4 kış aylarında android 4.2 ile geldi ama samsung s3 note 2 gibi cıhazları bu kadar çok ay geçmesine rağmen güncelleyemedi nexuslarda saf android bulunur tema falan sadedir bu yüzden daha performanslıdır

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
iphone gibi yani sade kullanımı kolay internetten videolarını bi izliyim nası bişimiş
Ya bide LG de garanti sorunu var önceden bende lg vardı tuşları bozuktu garantiye gönderiyodum aynı şekilde geri gönderiyolardı

Krofessional

LG olduğuna bakma google dan tam destek sonuçta garanti tartışılır samsung garantisi berbat bence

fk555897

fk555897

Üye
Bütçen yeterse ve bekleyebilirsen Note 3 al. Ama bekleyemezsen Note 2 çok güzel telefon.

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
samsung garantisnin ne gibi sıkıntısı var dostum ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende Note 2 sahibiyim Bana 2013 sbs de yüksek başarı aldığığım için BEĞENMECE fiyat önemli değildi hagisi dediler ben Note 2 yi seçtim s4 küçük ve s pen olmadığı için almamıştım ve iyiki note 2 almışım kalemi muhteşem gerçek kalem hissi veriyor ve boyuta alışmak benim için 10 sn aldı telefonu satın aldık adam hattı kesti taktı elime verdi şöyle arkasına önüne baktım bi cebime soktum biraz yürüdüm hemen alıştım hızı ve performansında hiç bir sıkıntı yok garantidersen ben daha yolum düşmedi zaten alırken KVK garantili aldım 124 tl fazla vererek. Rootsuz kullanacaksan benim gibi her işini görür tek sıkıntı gncelleme 3 aydırdan fazlasır 4.1.2 den farklı bir sürüm bekliyoruz note 3 çıkınca güncelleme gelicekmiş almanı tavsiye ediyorum ama yinede note 3 bir bekle beklemek istemessen note 2 de işini çok iyi görür alırdan cep kask gibi birşey yaptır yada KVK gibi bir garantili al

Krofessional

bu yuzden nexus always better

Afşın

Afşın

Üye
Bende Note 2 sahibiyim Bana 2013 sbs de yüksek başarı aldığığım için BEĞENMECE fiyat önemli değildi hagisi dediler ben Note 2 yi seçtim s4 küçük ve s pen olmadığı için almamıştım ve iyiki note 2 almışım kalemi muhteşem gerçek kalem hissi veriyor ve boyuta alışmak benim için 10 sn aldı telefonu satın aldık adam hattı kesti taktı elime verdi şöyle arkasına önüne baktım bi cebime soktum biraz yürüdüm hemen alıştım hızı ve performansında hiç bir sıkıntı yok garantidersen ben daha yolum düşmedi zaten alırken KVK garantili aldım 124 tl fazla vererek. Rootsuz kullanacaksan benim gibi her işini görür tek sıkıntı gncelleme 3 aydırdan fazlasır 4.1.2 den farklı bir sürüm bekliyoruz note 3 çıkınca güncelleme gelicekmiş almanı tavsiye ediyorum ama yinede note 3 bir bekle beklemek istemessen note 2 de işini çok iyi görür alırdan cep kask gibi birşey yaptır yada KVK gibi bir garantili al

çok teşekkürler
not 3 de fazla büyük :)

peki android i güncelleme de sıkıntı oluyor mu acaba ?
İnşallah almayı düşünüyorum çok teşekkürler çok aydınlatıcı bilgi olmuş

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
çok teşekkürler
not 3 de fazla büyük :)

peki android i güncelleme de sıkıntı oluyor mu acaba ?
İnşallah almayı düşünüyorum çok teşekkürler çok aydınlatıcı bilgi olmuş

Güncelleme şöyle diyeyeyim normalda ekim ayı yonuna kadar bütün note 2 4.3 güncellemesi almış olucaktı ama note 3 ile gelen s pen unsurları geldi
Air command
Action memo
Window window
Scatck book
Yeni s note
Gelişmiş multi window
Gelişmiş easy clip

Geleceği için 1 ay daha beklicez ama bu özelliklerle note 2miz note 3 ün donanımsal özellikleri hariz bütün özellikleri ni kullanabilecek

sinanadsoy

Üye
Note 3 al uçak niyetine kullan :D

Üst Alt