Note 2 4.3 Den 4.1.2 Ye Geçiş

Sponsorlu Bağlantılar

GrknYavas

GrknYavas

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 4.3 Den 4.1.2 Ye Geçiş
Note 2 4.3 india surumunu kurdum ama begenmedım ne yapmam lazım ne ındırmem lazım yardım edın 4.1.2 ye nasıl donerım ?

Son düzenleme:

4yhan

4yhan

Üye
4.3 kurduğun için knox sistemi devreye girmiştir. Bir önceki versiyon yükselmesine izin vermiyor. Telefonun aktif ise knox programıni disable yap. Sonra orjinal 4.1.2 yüklemeye çalış. Bu arada 4.3 u beğenmeme sebebin türkçe dil desteğinin olmayışı ise ispanya romu indir türkçe dil desteği var...

GrknYavas

GrknYavas

Üye
    Konu Sahibi
4.3 kurduğun için knox sistemi devreye girmiştir. Bir önceki versiyon yükselmesine izin vermiyor. Telefonun aktif ise knox programıni disable yap. Sonra orjinal 4.1.2 yüklemeye çalış. Bu arada 4.3 u beğenmeme sebebin türkçe dil desteğinin olmayışı ise ispanya romu indir türkçe dil desteği var...

valla disable etmekden kasıt dondurmak veya kaldırmak ıse en alasını yaptım yok yanı ,Trinidad and Tobago kurdum sorun yok suanlık ama bakalım 4.3 u sevmeme nedenım dıl degıl o cozuluyo batarya suresı noramlde full kullanımda 15 saat tı tamamlamasına ragmen 4.3 de 6 7saat de bıtıyo

4yhan

4yhan

Üye
Anladım

tamcoskun

tamcoskun

Üye
4.3 den sonra PhoeniX.ROM.V13.XXDMF2.N7100.by.tamirda Romu çalışıyor.Üzerine de ( ) yine tamirdanın PhoeniX.ROM.V 16 sı 4.3 room olanını kurabildim ama none wip olarak.Sızıntı rom 4.3 kurmuştum, yeni kalın pil aldım 7800 mAh, pil kalibrasyonu için root lamaya çalıştım root edemedim knox yüzünden, bu arada sistemim bozuldu ve yaklaşık bir gün uğraştan sonra, ve internetten aramam sonucu geri dönüş yapamadım, ancak odin ile philz_touch_5 kurabildim ve daha önceki denemelerimden Tamirda nın PhoenixRom larını denedim recovey üzerinden, bunlardan v13, kurulabildi, üzerine de v16 yı kurdum, Odin ile denemelerimde hep Fail, None write hatası veriyor, şu an Phoenix V16 ile çalışıyor ama Odin ile hiç bir yükleme yapılamıyor, hep aynı hatayı veriyor, ne önceki 4.1.2 ve 4.0.4 e nede tekrar 4.3 sürümü yüklnmiyor.Download mod dan bektığımda KNOK hala gözüküyor.Birçok arkadaşın dediği gibi geri dönüş şimdilik zor gibi görünüyor.

Son düzenleme:

Üst Alt