Not Defterim

Sponsorlu Bağlantılar

ecel54

ecel54

Üye
    Konu Sahibi
Not Defterim uygulaması ile, artık notlarınızı sesli ve yazılı olarak saklayabilirsiniz. Uygulamayı buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR


ardacumhur

ardacumhur

Üye
Teşekkürler.Sizin geliştirdiğiniz uygulamanız mı?
 
PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:
 
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:
 
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Teşekkürler denedim gerçekten güzel ve başarılı olmuş:)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt