Not 4 için Orjinal Yazılım

Sponsorlu Bağlantılar

cebimci

Üye
    Konu Sahibi
Not 4 için Orjinal Yazılım
Merhabalar.

Not 4 için sammobile sitesinden orjinal yazılımı indirip yüklemek istiyorum fakat türkiye için olanı yok neden böyle bişey yapılmış olabilir? daha önceleri farklı teller için indirip yüklerdim fakat not4 için bulamadım nereden bulabilirim? yardımcı olur musunuz?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Smart switch ile güncel yazılım kurmayı denediniz mi?

Dereck

Dereck

Üye
Bende note 4 kullanıyorum. sammobilede ülkeye göre bakarsan biraz zor bulursun. csc ye göre ara mesela benim note 4 vietnam üretimi ama sammobileda uruguay firmware ile kurmuştum. CSC si seninkine uyan seçeneklerden herhangi bir ülkenin firmware ni indirip kursanda olur zaten. önemli olan csc nin uyuşması ülke önemli değil. ha yinede güvenemem risk alamam dersen smart switch kur o sana direk orjinali bulur yükler zaten

cebimci

Üye
    Konu Sahibi
Smart switch ile güncel yazılım kurmayı denediniz mi?
Hayır denemedim o programı bilmiyorum. Araştırayım
Bende note 4 kullanıyorum. sammobilede ülkeye göre bakarsan biraz zor bulursun. csc ye göre ara mesela benim note 4 vietnam üretimi ama sammobileda uruguay firmware ile kurmuştum. CSC si seninkine uyan seçeneklerden herhangi bir ülkenin firmware ni indirip kursanda olur zaten. önemli olan csc nin uyuşması ülke önemli değil. ha yinede güvenemem risk alamam dersen smart switch kur o sana direk orjinali bulur yükler zaten
smart switch programını hiç bilmiyorum ilk defa duyuyorum. bu dediğiniz program gerçekten samsungun çıkarttığı orjinal yazılımı mı indiriyor? indirip otomatik yüklüyor mu yoksa sammobile sitesindeki gibi yazılımı indirip odin programı ile mi yüklememiz gerekiyor?

wrongroad

Üye

Buyur

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hayır denemedim o programı bilmiyorum. Araştırayım

smart switch programını hiç bilmiyorum ilk defa duyuyorum. bu dediğiniz program gerçekten samsungun çıkarttığı orjinal yazılımı mı indiriyor? indirip otomatik yüklüyor mu yoksa sammobile sitesindeki gibi yazılımı indirip odin programı ile mi yüklememiz gerekiyor?
Smart switch samsungun kendi programı. Bu program ile temiz yazılım kurabilir verileri yedekleyebilir ve varsa cihazı güncelleyebilirsin. Benim profilimden actigim konuya bakıp sıfır yazılım kurabilirsin. Hiç odinle filan uğraşmana gerek kalmaz.

cebimci

Üye
    Konu Sahibi

Buyur
Hocam yanlış anlamazsanız bu tarz sitelere güvenmiyorum çünkü samsungun kendi sitesi olan sammobile de bile türkiye versiyonu yokken bu tarz sitelerde oluyor
Smart switch samsungun kendi programı. Bu program ile temiz yazılım kurabilir verileri yedekleyebilir ve varsa cihazı güncelleyebilirsin. Benim profilimden actigim konuya bakıp sıfır yazılım kurabilirsin. Hiç odinle filan uğraşmana gerek kalmaz.
Hocam benimde aradığım sıfır dan orjinal hali ile tüm herşeyi silip yazılımı yeniden kurmak. Konularınıza hemen bakayım

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Hocam yanlış anlamazsanız bu tarz sitelere güvenmiyorum çünkü samsungun kendi sitesi olan sammobile de bile türkiye versiyonu yokken bu tarz sitelerde oluyor

Hocam benimde aradığım sıfır dan orjinal hali ile tüm herşeyi silip yazılımı yeniden kurmak. Konularınıza hemen bakayım
Sammobile ile bende ilgilenmiyorum. Zaten üye olmadan dosya indirme kalkarsan oldukça uzun süre inmesini bekliyorsun.

Yardım - Samsung Smart Switch ile Telefona Orjinal Yazılım Yükleme/Telefonu Kurtarma

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Malesef smart switch programı not 4 için desteklenmeyen telefon uyarısı verdi atamadım :(
Kardeşim benim konuda yazılanları doğru yaparsan sıfır yazılım kurabilirsin. Bence sen bir daha dene.

cebimci

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim benim konuda yazılanları doğru yaparsan sıfır yazılım kurabilirsin. Bence sen bir daha dene.
Sizin konunuzda yazılanları uygulamıştım zaten hocam. Telefonu kapatıp programı çalıştırınca USB ile bağlantıyı kuruyorum ve telefonunuz desteklenmiyor uyarısı veriyor . 2 kez denedim aynı hatayı verdi

Dereck

Dereck

Üye
Sizin konunuzda yazılanları uygulamıştım zaten hocam. Telefonu kapatıp programı çalıştırınca USB ile bağlantıyı kuruyorum ve telefonunuz desteklenmiyor uyarısı veriyor . 2 kez denedim aynı hatayı verdi

böyle bir hata vermesi için bilgisayarınızda samsung sürücülerinin yüklenmemiş olması gerekiyor. Samsung driverlarını yeniden kurup deneyin.

cebimci

Üye
    Konu Sahibi
böyle bir hata vermesi için bilgisayarınızda samsung sürücülerinin yüklenmemiş olması gerekiyor. Samsung driverlarını yeniden kurup deneyin.
telefonu kapatmadan önce bağlayip sürücülerin yüklenmesini beklemiştim aslında

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
telefonu kapatmadan önce bağlayip sürücülerin yüklenmesini beklemiştim aslında
Kardesim telefon desteklenmiyor hatasi verecek zaten. Sen ondan sonraki maddeleri doğru okuyup yapmıyorsun ki. Daha dikkatli okursan yaparsın. ;)
Samsung yeni güncelleme ile acil durum kısmındaki cihaz başlatma bölümünü iptal etmiş, o yüzden cihaz sıfırlama yapılamıyor. Zaten program açılışında da sana söylüyor bunu. Neden böyle bir şey yapmış anlamadım.

Son düzenleme:

Üst Alt