Not 3 te internetsiz radyo yokmu

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Not 3 te internetsiz radyo yokmu
Arkadaşlar not 3 9005 aldım.internetsiz radyosu varmı yokmu? Yardımcı olursanız sevinirim.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Arkadaşlar not 3 9005 aldım.internetsiz radyosu varmı yokmu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer gömülü fm alıcı çip yoksa uygulama ile olacak iş değil . Örneğin g2 de ve T20 de var program la oluyor çünkü çip var .

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Peki çipleri yokmu bu modellerin

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Çalışan radyo proğramı bulamadım. Nerden bulabilirim?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
2 türlü sebebten fm radyo bulunmaz
1 trt bandrolu(en azından türkiyede) olmadığı için radyo uygulaması stock romdan kaldırılmış olur ama root veya çalışan bir fm radyo uygulaması ile rodyo çalışabilir
2 ise o telefonun hiç modelinde radyo yoksa ve donanımsal bir takım yonga ve çipler bulunmuyorsa çalışmaz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Artık samsung üst seviye cihaza verici koymuyor. Yani uygulama ile olmaz ama G2 olur

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
G2 dediğiniz? Biraz açarmıssınız.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Artık samsung üst seviye cihaza verici koymuyor. Yani uygulama ile olmaz ama G2 olur
bir de şöyle bir durum var benim ilk android telefonumda (android 2.2.2) radyo yoktu çünkü trt bandrolü yoktu ama olmadığı için herkes istiyordu mesela ben note 2 kullanıyorum radyo uygulması mevcut ancak yılda 1 saat kullanmadım daha ama note 2 nin türkiyedeki ve ya bütün note 2 lerin radyosu olmasaydı bende isterdim
G2 dediğiniz? Biraz açarmıssınız.
g2 de donanım var yazılım yok yani fm radyo kullanılabilir

yaren_70

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Olmaması bir eksiklik bence.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Sınırsız net olup tunein radyo kullanmak muhteşem bir zevk oda el yakıyor