• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

NOSTALJİ SERİSİ-Braun Compact 1000 saç kurutma makinesi incelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
NOSTALJİ SERİSİ-Braun Compact 1000 saç kurutma makinesi incelemesi
Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda 1983 yılında piyasaya sürülen Braun Compact 1000 saç kurutma makinesini inceleyeceğim. Cihazı bit pazarindan 10 liraya aldım. 37 yıllık bir cihaz olduğunu bildiğimden içini açıp soğuk lehimleri tamir ettim. Plastik aksamı yıkadım ve bu kondisyona geldi.

Cihazın tasarımı oldukça güzel. Her şey amaca yönelik ve basit.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Cihazın sapı katlanabiliyor ve kablosu da sapın içine saklanabiliyor.

Cihazın arka tasarımı bu şekilde. Cihaz 500w ve 1000w olarak çalışabiliyor. 20dk açık tutmama rağmen aşırı ısınmadı ve telleri kızmıyor.

Cihaz 1983 yılında piyasaya cikiyor. Fiyatını bulamadim.

Ekli dosyalar

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: Fatih BaKeR, MAERKEK, PALA. ve 2 diğerleri

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, PALA. ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Bunun bir üst modeli var bende seyahat için çok iyi makinalar. Konu için teşekkürler.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Acayip iyi be. Katlanır tasarım

Hasand.

Hasand.

Üye
Şuanda eBay de var 49.90£ fiyatida gayet pahalı sayılır sen piyasasına göre baya ucuza almışsın

Mesaj birleştirildi:

Bende çift kademeli celik dış aksama sahip çift kademeli 800w ve 1600w ama 800w çalışmıyor duman tütüyor 1600wde sorunsuz folyo kaplamada sorunsuz iş görüyor 5₺ aldım +1₺ de pazarda denedim sorunsuz çalışır durumda

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Vay Be :cigara:

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Şuanda eBay de var 49.90£ fiyatida gayet pahalı sayılır sen piyasasına göre baya ucuza almışsın

Mesaj birleştirildi:

Bende çift kademeli celik dış aksama sahip çift kademeli 800w ve 1600w ama 800w çalışmıyor duman tütüyor 1600wde sorunsuz folyo kaplamada sorunsuz iş görüyor 5₺ aldım +1₺ de pazarda denedim sorunsuz çalışır durumda
Sen de inceleme yapsana. Güzel içerik çıkar.

Üst Alt