Norton Security and Antivirus v2.5.0.392 - En iyi mobil antivirüs programı

Sponsorlu Bağlantılar

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
Norton Security and Antivirus v2.5.0.392 - En iyi mobil antivirüs programı

Norton ™ Mobile Security mobil cihaz kayıp, hırsızlık ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Norton mobil anti-malware, anti virüs ve güvenlik uzmanlığı katıyor. Hayatınız ve önemli sayfalar telefonunuzda. Android için Norton ™ Mobile Security Lite ile güvenli tutun.

Telefonunuzda virüs ve malware bulaştırmak önce ortadan kaldırır ÜCRETSİZ antimalware KORUMA:
tehditlere karşı korumak için indirilen uygulamalar ve uygulama güncellemeleri • Otomatik antivirüs tarama
• mobil güvenlik tehditleri, siber suçluların, kişisel bilgi çalmak metinleri ile spam veya almak için kullanan algılar ve kaldırır telefonunuzun kontrolü
gelişmiş virüs koruması ile telefonunuza takıldığında tehditler için SD kart (Secure Digital) veri tarama • Seçenek

UZAKTAN KİLİT kaybolması ya da çalınması durumunda uzaktan telefon kilit sağlar:
• hırsızlar ya da faturanızı çalıştırmak bilgi erişim, böylece uzaktan basit bir kısa mesaj ile cep telefonunuzu bir güvenlik kilidi
• meraklı gelen özel bilgilerinizi korur. gözleri durumda cihazın kaybolması ya da çalınması

HER ZAMAN HIZLI ve kullanımı kolay, Norton Mobile Security Lite yavaşlatmak olmaz: •
• güvenlik uygulaması sadece birkaç tıklama ile indirin ve kurun
, sorunsuz bir şekilde en güncel korunması için her hafta herhangi bir güncelleme olup olmadığını kontrol
eder • kazandı 't telefonunuzun kaynakları kullanmak veya web'de gezinme hızınızı
• pil ömrü drenaj
da dahil olmak üzere YENİ ek, temel güvenlik özellikleri için tam sürüm yükseltme :

: ANTİ-HIRSIZLIK VE ANTİ-ZARAR KORUMA kaybolması ya da çalınması durumunda uzaktan telefonunuza bulun kilitlemek ve silmek için
- Telefon Yer Belirleme • benim Telefon bul Norton GPS izleme kullanarak eksik veya kayıp telefon bulun ve Google Maps kullanarak bir konuma dönmek yardımcı olabilir
• SIM kartı başka bir kart kullanarak bir hırsız önlemek için kaldırıldı ise, telefonunuzda bir anlık SIM kilidi
etkinleştirin • Uzaktan tüm telefon silin kaybolması ya da çalınması durumunda veri kimsenin kimliği hakkında önemli bilgiler, kişilerinizi ve muhtemelen bankacılık kimlik bilgileri ve zor kazanılan nakit erişebilirsiniz emin olun
• YENİ! "Çığlık" konumlandırıcı ayarlar eksik telefonu kapalı bir "çığlık" alarm için bir metin göndermenizi sağlar, böylece hızlı bulabilirsiniz

: WEB KORUMA kişisel bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan bir gizlilik koruma sağlar
• kimliğinizi çalmak için kullanılabilir, kişisel bilgileri elde etmek için siber suçlular tarafından oluşturulan kimlik avı ve sahte web sitelerini engeller

ÇAĞRI ENGELLEME VE METİN BLOK (ve huzur ve sessizlik) güçlü bir spam engelleyici özellikleri ile mobil cihazınız üzerindeki huzur verir
: • Blok çağrı, blok numaraları ve blok metin mesajları, spam e-postaları engellemek ve telefonunuzun güvenli ve güvenli tutmak için

Kimlik, kişisel hayat ve Norton Mobile Security ile iç huzurunuzu koruyun. Güvende tutmak için biliyorum marka Güven.

indirme linki:

http://www.mediafire.com/?ukdxalqwsdaiwak

• Beğen
Tepkiler: frk uzn ve bthngngr

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Teşekkürler

bthngngr

Üye
teşekkürler

N79burak

Üye
teşekkürler program için ama ben tarama yaptığımda sonuç olarak şöyle yazıtyor : congratulations no malware or spyware was found : çeviri yaptım kötü amaçlı yazlım bulunmadı diyor fakat casus yazılım bulundu diyor. Sizdede böyle mi yazıyor. çünkü virüs bulsa 1 virüs bulundu ibaresi gelir oda yok ???

LO®D

LO®D

Üye
    Konu Sahibi
virüs programları pc programları da dahil ilegal yoldan elde ettiğiniz oyun uygulama vs programları kötü amaçlı yazılım olarak görürler genelde. Burda ki amaçta zaten legal yola yöneltmektir. Bişey yok diyorsa da yoktur yani şansını zorlama bence fazla :)

MuRti20

Üye
teşekkürler program için ama ben tarama yaptığımda sonuç olarak şöyle yazıtyor : congratulations no malware or spyware was found : çeviri yaptım kötü amaçlı yazlım bulunmadı diyor fakat casus yazılım bulundu diyor. Sizdede böyle mi yazıyor. çünkü virüs bulsa 1 virüs bulundu ibaresi gelir oda yok ???

orada hiç birinin bulunmadığını söylüyor kardesim merak etme :)

N79burak

Üye
saolun cevaplar için arkadaşlar bnm telefon samsung i8150 galaxyw google marketten norton antivirüs cihazınızla uyumlu değil yazıyor. fkat ben yükledim program çalışıyor Herhangi bir sorun olur mu? silmeli miyim? cevap yazarsanız memnun olurum arkadaşlar birde netqin telefonla uyumlu yazıyor hangisini önerirsiniz? netqin arkaplanda çalıştığı için kasma yapar mı?

okanakca08

Üye
Saol süper bir program.

umuttekin3358

Üye
t20 de açılmadı uyumlumu degil ?

SGU

Üye
Yanlış çeviri yapıyorsun. Bir şey bulamamış

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
eline saglik sagolasin

ahmetyusuf99

ahmetyusuf99

Üye
Teşekkürler

deepfeel

Üye
Çok tesekkurler xperia neo sorunsuz

YALINSAK

Üye
htc wildfire s de çalışıyor güzel.

axu35

Üye
tşk

Emirkan S

Emirkan S

Üye
Çok Teşekkür Ederim Kardeşim Emeğine Sağlık ...

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
paylaşım için saol

baturacar

Üye
ben telden giriyorum indiremiyorum siteye yeni üye oldum e72 kullanıyorum sıteyı tam olarak bılmedıgım ıcın yardımcı olabılırmısınız

Üst Alt