Nokta işaretleri kare şeklinde çıkıyor


matador_paco

matador_paco

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonda anlam veremediğim bir problem var. Nokta işareti kare şeklinde çıkıyor. Yanlız yazı yazarken olmuyor. Nedenini ve çözümünü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin...

 
safakk

safakk

Üye
1 format atmayı denediniz mi (hem hard hemde soft formattan bahsediyorum)
2 yazı tipini değiştirmek için herhangi bir işlem yaptınız mı
3 bu sorun aldığınızdan beri mi var yoksa sonradan mı oldu

not:eğer aldığınızda bu sorun yoksa ve sonradan oldu ise muhtemelen yüklediğiniz bi program neden oluyor bu duruma format atmak yeterli bir çözüm olur :oke:
 
matador_paco

matador_paco

Üye
    Konu Sahibi
Sonradan oldu, zannediyorum herhangi bir program yüklemesinden sonra olabilir, daha önce soft format attım fakat düzelmedi, yazı tipini değiştirmek için bir şey yapmadım, hard format atmaktan başka bir çözüm, yapılacak başka bir şey yok ise hard format atıcam. Fakat format atmadan çözümlenecek ise çaresini arıyorum. Teşekkür ederim, kolay gelsin...
 
armutsapi44

armutsapi44

Üye
yha fabrika ayarına geri dönder olur sanırım çnkü sorun tlf dilinde
 
ower

ower

Üye
yazı tipin bozuk olmalı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt