Nokia'ya mail atalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'ya mail atalım
Dostlar daha önce Muhammed kardeşimiz konu açmıştı fakat yeterli ilgiyi görmedi gibi geldi..
Dün öğlen gibi bi konu üzerine mail atmıştım bugün aradılar biraz önce..
ben bu kadar çabuk döneceklerini düşünmemeiştim..hal böyle olunca diyorum ki ne kadar baskı yaparsak o kadar faydalı olur bizim için..lütfen ardını bırakmayalım..bu yönüyle takdirimi kazandı nokia..
yalnız arayan eleman sırf aramak için aramış gibi geldi bana lütfen alttan alan taraf biz olmayalım
teşekkürler..
numara yazarken dikkatli olalım sitede tam doğru göstermemiş de..
+905351234567 gibi yazacağız..
Bu site üzerinden atıyoruz :

klancibelgutay

Üye
Dun bende mail atmıştım

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
bastıralım iyice de adam akıllı bi güncelleme ile gelsinler

klancibelgutay

Üye
Göndermiş olduğunuz e-mailiniz aldık. 15.04.2011 tarihinde sizi mailde
belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden aradık ancak ulaşamadık.
Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü 09:00-18:00 saatleri
arasında 0212 337 17 17 numaralı Nokia Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.

İlginize teşekkür eder , bizi aradığınızda hizmet vermekten memnuniyet
duyacağımızı paylaşırız.

Saygılarımızla

Nokia Destek Hattı

şansa bak arkadaş ya :D

blackbird48

blackbird48

Üye
iyide arkadaşlar ben hergün arıyorum bu danışma hattını ve birileri çıkıyor daha konudan bi haber mesela en son bu pr 1.2 ilk çıktığında sordum adamlar yok öle bi güncelleme belki avrupa versiyonu pr1.1 olabilir dikkat emin değil olabilir dıo sonra cihazdan baktımda pr1.2 yüklemesi yaptım tekrar sordum gene emin deil yani boşa kürek çekioz adamlar müşteri hizmetlerine ölesine telefonlara bakcak diksiyonu düzgün birilerini koymuşlar''-evet efendim , konu hakkında yasal açıklama yok beyfendi yada hanfendi ''bu şekilde açıklama yapabilen birileri

• Beğen
Tepkiler: accman ve Starsley
accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
iyide arkadaşlar ben hergün arıyorum bu danışma hattını ve birileri çıkıyor daha konudan bi haber mesela en son bu pr 1.2 ilk çıktığında sordum adamlar yok öle bi güncelleme belki avrupa versiyonu pr1.1 olabilir dikkat emin değil olabilir dıo sonra cihazdan baktımda pr1.2 yüklemesi yaptım tekrar sordum gene emin deil yani boşa kürek çekioz adamlar müşteri hizmetlerine ölesine telefonlara bakcak diksiyonu düzgün birilerini koymuşlar''-evet efendim , konu hakkında yasal açıklama yok beyfendi yada hanfendi ''bu şekilde açıklama yapabilen birileri

kesinlikle haklısınız abi olaya hakim değildi beni arayan eleman da..zaten anladığım kadarıyla olmazsa olmaz bi soruları var "cihazınız güncel mi?"
yani şu forumdan birini koysak eminim daha fazla yardımcı olur..

blackbird48

blackbird48

Üye
arkadaşlar ben nokıa cihazlarını çok seviyorum ama firma personeli disiğlinsiz konudan habersiz inanki biz konuyu onlardan daha iyi takip ediyoruz adamların bahanesi hazır diolarki dünya kadar cihazımız var hemsi hakkında net bilgi sahibi olamayız falanb hayır efendmbu bilgiye sahip olamk zorundalar ve her cihaz için de yardım etmek zorundalar biz koyun değiliz hakkımızı ararız

Uruloki

Uruloki

Üye
abi bende aramıştım daha önce adam dedi ki reset at hani 8sn basıyon ya kapanıyor dedim onu 100 kere yaptım afalladı kaldı

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben nokıa cihazlarını çok seviyorum ama firma personeli disiğlinsiz konudan habersiz inanki biz konuyu onlardan daha iyi takip ediyoruz adamların bahanesi hazır diolarki dünya kadar cihazımız var hemsi hakkında net bilgi sahibi olamayız falanb hayır efendmbu bilgiye sahip olamk zorundalar ve her cihaz için de yardım etmek zorundalar biz koyun değiliz hakkımızı ararız

işte bahsettiğim olay bu Yavuz abi .. ağzına sağlık :)

Devildare66

Üye
elinizden geldigi kadar haberdar olun arkadaslar mail aticam bende simdi

accman

accman

Üye
    Konu Sahibi
evet bu konunun altında arayanların neler dediklerini paylaşırsak güzel olur..
muhtemelen güncellemeleri bekleyin diyecekler ama belki personelin arasında işten anlayan biri vardır daha elle tutulur bilgiler verebilir..
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt