Haber Nokia'nın Yeni Akıllı Telefonları Yakın Bir Zamanda Türkiye'de Satışa Sunulacak

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'nın Yeni Akıllı Telefonları Yakın Bir Zamanda Türkiye'de Satışa Sunulacak
Android işletim sistemi ile beraber piyasaya geri dönen Nokia çok yakın zamanda Türkiye pazarında da yerini alarak satışlara başlayacak.

Dünyanın sayılı büyük telefon üreticilerinden bir tanesi olan Nokia uzun zamandır süren sessizliğini piyasaya yeni süreceği cihazlar ile bozuyor. 2013 yılında 7.2 milyar dolar gibi rekor bir ücret ile Microsoft tarafından satın alınan Nokia bu süreçten sonra yeterli ilgiyi görmemiş ve cihazlarının satışları dibe vurmuştu.

Microsoft 2016 yılında Nokia'yı 350 milyon dolara Foxconn firmasına sattı. Bu satış Nokia'nın Windows Phone işletim sistemini terk edip Android işletim sistemine yönelmesinin başlangıcı oldu. Bu yılın başlarında Nokia düzenlediği çeşitli etkinlikler ile Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3 gibi yeni akıllı telefon modellerini tanıttı. Bu cihazların ardından kısa bir süre sonra da dünya üzerinde en çok satış yapan telefon modeli olan ve akıllı telefon özellikleri taşımayan Nokia 3310 cihazının yenilenmiş bir halini tanıtarak piyasaya süreceğini açıkladı.

Yeni Nokia cihazlarının ülkemize de geleceği açıklanırken yılın ikinci çeyreği ile beraber Nokia 3310 ile başlayarak diğer modellerde ülkemizde satışa sunulacak.

NOKIA 6 ÖZELLİKLERİ
  • 5.5 inç Full HD ekran
  • Snapdragon 430 işlemci
  • Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi
  • 32/64 GB dahili depolama seçeneği
  • 3/4 GB RAM seçeneği
  • 16MP ana kamera
  • 8MP ön kamera
  • 3000 mAh pil
NOKIA 5 ÖZELLİKLERİ
  • 5.2 inç HD ekran
  • Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi
  • Snapdragon 430 işlemci
  • 16GB dahili depolama
  • 2GB RAM
  • 13MP ana kamera
  • 8MP ön kamera
  • 3000 mAh pil
NOKIA 3 ÖZELLİKLERİ
  • 5 inç HD ekran
  • Android 7.0 Nougat işletim sistemi
  • MT6737 işlemci
  • 16GB dahili depolama
  • 2GB RAM
  • 8MP ana kamera
  • 8MP ön kamera
  • 2650 mAh pil
NOKIA 3310 ÖZELLİKLERİ

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Genelde orta seviye cihazlar bekleriz gelsin

• Beğen
Tepkiler: Buğra
kralberk13

kralberk13

Üye
açıkçası 5 ve 6 da fark yok diye bilirim dostum

lazye

lazye

Üye
Gelsin bakalım Nokia 6 1500 Tlden bencede gelecek ama çok pahalı ya 1199 Tl den gelse çok daha iyi olurdu Nokia 6 için ..

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen hiçteyse tutulma şansı vardı o fiyada gelse idi birden fiyat gümlerse gelecekte olan nokia android sistem için iyi olmuycağı yönündeyim

phasan

phasan

Üye
Bu özellikler ile nokıa pek gelişmez

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Satış mağazasına varıp yedek parça siparişi vereceğim . Bu ne yahu diyeceğim o kadar tuşlu cihazın yedek parçası üretilmez mi ? Destek verilmez mi ? İllaki yeni dokunmatik ekran mı kullanak yapmayın diyeceğim sonuç hüsran ama denemekte fayda var

• Beğen
Tepkiler: Da®kness ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Satış mağazasına varıp yedek parça siparişi vereceğim . Bu ne yahu diyeceğim o kadar tuşlu cihazın yedek parçası üretilmez mi ? Destek verilmez mi ? İllaki yeni dokunmatik ekran mı kullanak yapmayın diyeceğim sonuç hüsran ama denemekte fayda var
Yeni 3310 Alacaksınız Galiba

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yok hiç aklımdan geçmedi . Zaten tuşlu kullanıyorum yaparlarsa aynısından bir daha alacağım .
Yok hiç aklımdan geçmedi . Zaten tuşlu kullanıyorum yaparlarsa aynısından bir daha alacağım . Bir çok eksiği var kabında donanımında

Üst Alt